Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Noskaidroti labākie referāti Studentu zinātniskajā konferencē 2024

10. maijs
.
.
.

Par labāko referātu autorēm Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) un Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Studentu zinātniskajā konferencē 2024 atzītas:

Rīgas Tehniskās universitātes studente Terēze Meire, referāta tēma “Pacientu drošības sistēmas pilnveide un integrācija specializētā slimnīcā”;

Latvijas Universitātes studente Kitija Kupše, referāta tēma: "SPSGS 1 "Finanšu pārskatu sniegšana" prasību piemērošanas analīze Eiropas Savienības aģentūrās Baltijas valstīs".

"Dalība studentu zinātniskajā konferencē sniedza lielisku iespēju prezentēt maģistra darba ietvaros veiktā pētījuma rezultātus vēl pirms maģistra darba aizstāvēšanas. Dalība konferencē bija ne tikai iespēja dalīties ar pētījumā iegūtajiem rezultātiem, bet iegūt arī vērtīgas atsauksmes un ieteikumus turpmākai pētījuma pilnveidei. Esmu pārliecināta, ka šāda sadarbība starp Rīgas Tehnisko universitāti un Latvijas Universitāti un kopīgas konferences rīkošana ir būtiska akadēmiskās izaugsmes veicināšanai", pauž RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes studente Terēze Meire.

Studentu zinātniskā konference 2024 norisinājās š.g.22. un 26. aprīlī. Tajā piedalījās 35 bakalaura un maģistra studiju programmu studenti no abām augstskolām.

Kopīgot rakstu

Jaunumi