Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Norit studentu pieteikšanās Erasmus+ stipendijām studijām un praksei

6. februāris, 2020
Foto: pixabay.com

Līdz 25. februārim notiek pieteikšanās apmaiņas studijām 2020./2021. akadēmiskā studiju gada rudens semestrim, bet līdz 31. martam – praksei. Lai pieteiktos Erasmus+ stipendijām, pretendentiem jāaizpilda pieteikums tiešsaistē OutgoingExchange.rtu.lv

RTU studentiem piedāvā vairāk nekā 300 galamērķus Erasmus+ studiju mobilitātei kādā no ES, EEZ valstīm vai ES kandidātvalstīm.

Ja studenti, kuri plāno izmantot Erasmus+ piedāvātās apmaiņas iespējas, vēlas saņemt papildu informāciju, konsultācijas un ieteikumus apmaiņas studiju vai prakses galamērķa izvēlē, tos būs iespējams gūt, apmeklējot informatīvos seminārus. Plašāka informācija OutgoingExchange.rtu.lv.

Vairāk par Erasmus+ studijām

Vairāk par Erasmus+ praksi

Ja rodas jautājumi, sazinies ar Erasmus+ koordinatori Evitu Miščuku (; 29484664; Kaļķu iela 1-302).

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

6. februāris, 2020 plkst. 9:50