Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Nedēļas nogale pavadīta ar vairāk kā 40 iedvesmojošiem Latvijas skolu jauniešiem

19. aprīlis, 2018

Sestdien, 14. aprīlī RTU Atvērto durvju dienas ietvaros Inženierekonomikas un vadības fakultātē norisinājās tikšanās ar vairāk kā 40 topošajiem inženieriem, ekonomistiem, pētniekiem un zinātkāriem, entuziastiskiem studēt gribētājiem.

Studiju programmas izvēle ir viens no svarīgākajiem dzīves lēmumiem, kur studiju laikā iekrātās zināšanas un kompetence noteiktā jomā veido dzīvi ar pievienoto vērtību.

Tikšanās laikā, atbalstot jauniešu vienu no svarīgākajiem dzīves lēmumiem - vēlmi kļūt par studentu, dekānes vietniece zinātniskajā darbā profesore Inga Lapiņa sniedza plašu informāciju par studiju iespējam Inženierekonomikas un vadības fakultātē akcentējot būtiskāko, kas jāņem vērā uzsākot studijas augstskolā. Tāpat, jaunieši satika fakultātes aktīvos un atraktīvos Studentu pašpārvaldes pārstāvjus, kas radīja priekštatu par studentu dzīvi, un to piedāvātajām aktivitātēm, kā arī pierādīja to, ka studijas būs ne tikai atbildīgs un darbietilpīgs, bet arī aizraujošs un pārsteigumiem pilns laiks.

Papildus, fakultātes viesim tika izrādīta mācību vide  - iepazīstināti ar Tehnogēnās vides drošības zinātnisko laboratoriju un Eksperimentālās automātiskās ugunsdzēšanas darba iekārtu. Savukārt, atbildot uz jautājumu un parādot, vai fakultātes studiju programmas nodrošina tikai teorētiskās zināšanas?! Nebūt nē! Studēt gribētājiem bija iespēja iepazīt IEVF sadarbībā ar RTU Dizaina fabriku izveidoto studentu Radošo laboratoriju, kurā studentiem gūtās teorētiskās zināšanas ir iespēja pielietot praksē veidojot produktu prototipus izmantojot dažādus instrumentus t.sk. 3D printeri.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina centrā Ķīpsalā notika RTU Atvērto durvju diena, kurā interesenti varēja iegūt informāciju par studijām RTU kā bakalaura, tā maģistra un doktora līmeņos, uzņemšanas nosacījumiem un sagatavošanas kursiem, kā arī saņemt konsultācijas par karjeras izvēli, centralizētajiem eksāmeniem un apskatīt studentu pilsētiņu Ķīpsalā, iepazīstoties ar studiju vidi un laboratorijām.