Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

RTU notiek ziemas uzņemšana

8. janvāris, 2021

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) līdz 18. februārim notiek ziemas uzņemšana pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās. Liela daļa no tām tiek īstenota nepilna laika formā, lai studenti varētu darbu apvienot ar studijām, laiku tām veltot vakaros vai brīvdienās.

Studiju programmas

Ziemas uzņemšanā piedāvātās studiju programmas.

Ziemas uzņemšanā tradicionāli jaunus studentus uzņems maģistra studiju programmās «Arhitektūra», «Biznesa informātika», «Tehniskā tulkošana», «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana», kā arī pamatstudiju programmās «Nekustamā īpašuma pārvaldība», «Uzņēmējdarbība un vadīšana».

Arhitektūras fakultātē maģistrantūras programmā tiks piedāvātas budžeta vietas, savukārt pārējās programmās, ko īsteno Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte, E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte, kā arī Inženierekonomikas un vadības fakultāte, studijas būs par maksu, taču RTU absolventiem tiks piemērota pirmajam studiju semestrim studiju maksas atlaide.

Dokumentu iesniegšana

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, reflektanti, kuriem ir eParaksts vai eParaksts mobile, studijām var pieteikties elektroniski.

Savukārt RTU absolventi, kuri pretendē uz budžeta vietām maģistrantūrā programmā «Arhitektūra», var pieteikties RTU portālā ORTUS.

Reflektantiem, kuriem nav iespējas dokumentus parakstīt elektroniski, studijām jāpiesakās klātienē RTU Uzņemšanas komisijā, Āzenes ielā 6. Pirms tam apmeklējums jāsaskaņo ar RTU Uzņemšanas komisiju, rakstot vai Whatsapp – 28005535

Piesakoties studijām, nepieciešami šādi dokumenti:

1. Derīga pase vai ID karte;
  2. reģistrācijas maksas apliecinājums (izdruka no interneta bankas) vai var apmaksāt uz vietas internetbankā;
  3. laulības apliecība vai attiecīgs dokuments, ja izglītības dokumenti ir ar citu uzvārdu (vārdu) vai/un personas kodu.
  4. Iepriekšējās izglītības dokuments:
  • piesakoties pamatstudiju programmā (ar vidējo izglītību) – vidējās izglītības atestāts vai diploms;
  • piesakoties pamatstudiju programmā (ar 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību (koledžas)) – 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības (koledžas) diploms;
  • piesakoties maģistra studiju programmā – bakalaura vai profesionālās augstākās izglītības diplomatzīmju izraksts (diploma pielikums (ja RTU absolvēts pirms 2018.gada) vai atestāta pielikums).

Uzņemšanas komisijas kontaktinformācija:

Āzenes iela 6, Rīga (1. stāvs)
Kontakttālrunis: 67089319;
e-pasts: , norādot tālruņa numuru saziņai;
WhatsApp28005535

Papildu informāciija – RTU mājaslapas sadaļā «Uzņemšana»

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments