Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Izsludināta pieteikšanās valsts budžeta stipendijai

4. septembris, 2018

Aicinām studentus, kuri vēlas saņemt ikmēneša stipendiju, aizpildīt iesniegumu un pievienot dokumentus, kas apstiprina studējošā atbilstību kādam no stipendijas iesniegumā minētajiem kritērijiem, elektroniski ORTUSā līdz 10.septembrim.

Ikmēneša stipendiju konkursa kārtībā uz vienu semestri piešķir studējošajiem pamatojoties uz sesijā iegūtajām atzīmēm.

Ja diviem vai vairāk studējošajiem ir vienlīdzīgas sekmes, tad prioritārā secībā, tiek ņemta vērā šo studējošo piederība šādām sociālajām grupām:

1. invalīds, bārenis vai bez vecāku gādības palikušais,
  2. studējošais, kura ģimenei, ar kuru viņam ir nedalīta saimniecība, uz stipendiju konkursa norises brīdi piešķirts trūcīgās ģimenes statuss,
  3. studējošais no ģimenes, kurā ir trīs vai vairāk bērnu,
  4. studējošais, kura ģimenē ir viens vai vairāki bērni.

Uz stipendijas saņemšanu var pretendēt visi no valsts budžeta finansētajās studiju vietās studējošie, kuri atbilstoši RTU Studiju rezultātu vērtēšanas nolikuma prasībām pirmajā reizē ir nokārtojuši visus viņiem paredzētos pārbaudījumus iepriekšējā sesijā un kuriem nav akadēmisko parādu.

Stipendiju piešķiršanas nolikums