Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Izsludina pieteikšanos ikgadējai «Uzņēmējdarbības nometnei Kembridžā 2023»

17. marts, 2023
.
.
.

Līdz 11. aprīlim noris pieteikšanās jauno uzņēmēju un studentu uzņēmējdarbības nometnei Kembridžā, Lielbritānijā. Programmā tiek gaidīti jaunie uzņēmēji un studenti ar vēlēšanos attīstīt idejas biznesā un apņēmību pilnveidot ilgtspējīgas uzņēmējdarbības izpratnes pamatus.

Pieteikties programmai. 

Programmu veido divas daļas. Pirmā daļa norisināsies Latvijā no 12. aprīļa līdz 3. jūnijam. Nodarbībās dalībnieki gūs praktiskas zināšanas un iemaņas, lai efektīvāk spētu īstenot savu ieceri. Latvijas daļas noslēgumā dalībnieki savas biznesa idejas prezentēs žūrijai pasākumā «Lāča miga». Programmas vērtēšanas komisija 15 visaugstāk novērtētos dalībniekus uzaicinās piedalīties programmas otrajā daļā, kas notiks augustā Kembridžā, Lielbritānijā. Otrā daļa ilgs nedēļu, būs ļoti intensīva, vērtīga un interesanta.

«Šī nedēļa mainīja to, kā es redzu savu biznesa ideju. Beidzot es sapratu, cik vērtīgs ir tas, ko daru, un kādas iespējas tas paver. Tas nebūtu iespējams bez Kembridžas uzņēmējdarbības nometnes. Paldies Jums par to!» ar iespaidiem pēc 2022. gada nometnes dalās programmas absolvents Raimonds Jurgelis, «Bruntor» dibinātājs. «Bruntor» attīsta elektrisko kravas skūteri. 

Programmas mērķis ir iedrošināt studentus un citus aktīvus cilvēkus pievērsties uzņēmējdarbībai ar starptautisku perspektīvu, veidot izpratni par ilgtspējīgas un inovatīvas uzņēmējdarbības kultūru un paaugstināt jauno uzņēmēju konkurētspēju. Piesakoties programmai individuāli vai ar komandu, dalībniekiem tiek dota iespēja attīstīt savu biznesa ideju pieredzējušu mentoru un lektoru sabiedrībā. Programmai var pieteikties gan gados jauni cilvēki, gan cilvēki ar pieredzi kādā specialitātē, bet bez līdzšinējas pieredzes uzņēmējdarbībā. Programmas uzdevums ir sniegt dalībniekiem zināšanas, pieredzi un kontaktus uzņēmējdarbības veidošanai. 

«Jaunajiem uzņēmējiem un studentiem tā ir teicama iespēja attīstīt savu ideju «drošā» vidē, satikt jaunus cilvēkus, veidot savu profesionālo kontaktu tīklu Latvijā un starptautiski. Programmas Kembridžas modulis ir ļoti piesātināts ar Kembridžas vēsturisko un mūsdienu inovatīvo atmosfēru, tikšanām ar neparastiem cilvēkiem, aizraujošiem lektoriem un uzņēmējiem. Smelties šo pieredzi ir vērtīgs ieguvums, kas dos stimulu uzņēmējdarbībai nākamajiem gadiem,» stāsta programmas koordinators Elmārs Baltiņš. 

«Aicinu studentus piedalīties starptautiskā programmā, kuras tirgus cena ir apmēram 2500 eiro, bet, pateicoties programmas atbalstītājiem, tā tiek nodrošināta par simbolisku dalības maksu,» dalībai iedrošina Modris Ozoliņš, RTU MBA programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» direktors. 

Programmu īsteno biedrība «CONNECT Latvija» sadarbībā ar uzņēmējdarbības vēstnieku, profesoru Alanu Barelu un Anglia Ruskin University Kembridžā. Līdz šim programmu absolvējuši 139 dalībnieki un vismaz 15 no viņiem pēc programmas norises ir izveidojuši vai attīstījuši savus uzņēmumus. Programmas partneri ir «Cambridge Learning Gateway», Biznesa vadības koledža, Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

17. marts, 2023 plkst. 11:28

Līdzīgi raksti

Jaunumi