Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

IEVF un RBS trešo gadu pēc kārtas saglabā savu vietu 4 palmu līgā «Eduniversal» reitingā

24. oktobris, 2018

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) un Rīgas Biznesa skola (RBS) ir augstu novērtētas «Eduniversal» starptautiskajā universitāšu un biznesa skolu reitingā («Eduniversal Business Schools Ranking»), un jau trešo gadu pēc kārtas saglabā savu vietu 4 palmu līgā, kas apzīmē īpaši augstu akadēmiskās institūcijas līmeni, izcilu kvalitāti un spēcīgu starptautisko ietekmi biznesa un vadības izglītībā. Kopumā reitingu veido 5 palmu līga.

RTU IEVF un RBS ierindojušās augstajā 4 palmu līgā, kur iekļautas 200 biznesa skolas ar teicamu vērtējumu un ievērojamu starptautisko ietekmi. Apliecinājumu par reitingā iegūto vietu saņēma IEVF dekāne profesore Elīna Gaile-Sarkane, kura no 16. līdz 19. oktobrim piedalījās «Eduniversal» pasaules konferencē, kas norisinājās Dubrovnikas Universitātē (Sveučilište u Dubrovniku) Horvātijā.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, šogad RTU IEVF un RBS ieguvusi plašāku starptautisku atzinību, ko parāda 1000 labāko universitāšu un biznesa skolu rektoru un dekānu reputācijas balsojums.

«Eduniversal» par ietekmīgākajām savā reģionā minētas tādas augstskolas kā, piemēram, Yale School of Management, Frankfurt School of Finance & Management,  Copenhagen Business School, University of Ljubljana Faculty of Economics u.c.

«Eduniversal» reitingu veido Francijas reitingu aģentūra un konsultāciju kompānija «SMBG», kas specializējas augstākās izglītības un profesionālās orientācijas jautājumos. Ik gadu tā veido 1000 labāko universitāšu un biznesa skolu reitingu, kā arī reitingu, kurā ietilpst maģistrantūras un MBA programmas 50 dažādos specializācijas virzienos vairāk nekā 150 valstīs.

Reitinga mērķis ir izveidot labāko augstskolu sarakstu, kas palīdzētu studentiem izvēlēties piemērotākās pasaules universitātes un biznesa skolas, balstoties uz atzītu izglītības ekspertu rekomendācijām. Būtisks reitinga mērķis ir arī studentu un akadēmiskā personāla mobilitātes veicināšana.

Reitingā apkopotas labākās augstākās izglītības iestādes, kas piedalās biznesa un vadības izglītības īstenošanā Austrumāzijā, Austrumeiropā, Āfrikā, Centrālāzijā, Eirāzijā un Tuvajos Austrumos, Latīņamerikā, Okeānijā, Rietumeiropā un Ziemeļamerikā.

Plašāka informācija par reitingu — www.eduniversal-ranking.com

Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) un Rīgas Biznesa skola (RBS) trešo gadu pēc kārtas saglabā savu vietu 4 palmu līgā «Eduniversal» reitingā