Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

IEVF profesore piedalās EQUAL sanāksmē Itālijā

22. oktobris, 2018

1.-2. oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes dekāna vietniece mācību darbā un Baltijas vadības attīstības asociācijas (Baltic Management Development Association) valdes locekle profesore Inga Lapiņa piedalījās EQUAL - Foruma par kvalitātes nodrošināšanu «EQUAL - A Forum Around Quality Assurance» valdes sēdē Romā, Itālijā.

Sanāksmes laikā tika apspriestas aktualitātes un tendences biznesa izglītības kvalitātes vērtēšanā un studiju programmu satura veidošanā, studiju procesa uzlabošanā un metodikas izveidē. Notika vairāku esošo «EQUAL» pētniecības projektu rezultātu prezentācija un jaunu projektu izvērtēšana. Piemēram, vienā no tikko pabeigtajiem projektiem tika analizētas vadības un līderības jautājumu attīstības jaunākās tendences, projekta tēma bija “Leadership and Management Development Needs in Dynamic Societies”. Rezultāti ir publicēti Spirnger izdevumā “Business and Society: Making Management Education Relevant for the 21st Century”.

Foruma valdes sanāksmē piedalījās 21 pārstāvis no dažādām institūcijām un asociācijām. Tā notika LUISS Biznesa skolā (LUISS Business School), un to organizēja Itālijas vadībzinību izglītības attīstības asociācija «ASFOR» (Associazione Italiana per la Formazione Manageriale).

Attēlā: «EQUAL» sanāksmes dalībnieki 2018. gada 2. oktobrī Romā.