Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

IEVF 1.kursa studenti, tiekamies 2.septembrī!

28. augusts, 2019

Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultāte (RTU IEVF) 2. septembrī aicina svinēt pirmo mācību gada dienu, piedaloties RTU Iezvanīšanās svētkos.

Pasākums sāksies plkst. 10.30 RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalas kolonādē, kas atrodas laukumā starp studentu dienesta viesnīcu, Elektronikas un telekomunikācijas, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas un Būvniecības inženierzinātņu fakultātēm.

No 10.30 līdz 12.00 īpaši jaunajiem studentiem paredzētā pasākumā norisināsies informatīvas aktivitātes pie interešu un studentu klubu, RTU absolventu digitālās platformas «RTUconnect», RTU struktūrvienību, RTU Studentu parlamenta teltīm un stendiem, kurās varēs gūt studiju un ārpusstudiju dzīvei noderīgu informāciju. Savukārt plkst. 12.00 līdz 13.00 notiks svinīgā studiju gada atklāšana, kurā studentus uzrunās un sveiks RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, prorektori un citi RTU struktūrvienību pārstāvji.

Pēc svinīgās atklāšanas jaunie studenti aicināti:

• fakultātes pārstāvja pavadībā doties uz IEVF fakultāti Kalnciema ielā 6;
  • IEVF jaunos studentus pie fakultātes ēkas (plkst.12:45) sagaidīs un sveiks IEVF studentu pašpārvalde organizējot dažādas aktivitātes;
  • plkst. 13:00 ar svinīgu uzrunu jaunos studentus sveiks IEVF dekāne profesore Elīna Gaile – Sarkane;
  • Pēc svinīgās studiju atklāšanas jaunie studenti tiks aicināti uz pirmo ievadnodarbību kopā ar programmu direktoriem un padomniekiem.

Sīkāku informāciju par nodarbības norises vietu skatīt ŠEIT

Visu maģistra programmu 1. kursu studenti ar programmas direktoru un administratīvo personālu tiekas pirmajā ieplānotajā  lekcijā (lekciju saraksti pieejami šeit: https://nodarbibas.rtu.lv/list.php?id=22000&lang=lv ).

Vairāk informācijas par RTU Iezvanīšanās svētku pasākumiem atradīsi https://www.rtu.lv/lv/universitate/masu-medijiem/zinas/atvert/pirma-kursa-studenti-aicinati-uz-iezvanisanas-svetkiem

Uz tikšanos jaunajā studiju gadā!