Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Gatavojoties Karjeras dienai, studenti aicināti CV darbnīcās pilnveidot savus CV

6. janvāris, 2020

Gatavojoties lielākajam un tradīcijām bagātākajam profesionālās karjeras attīstības pasākumam Latvijā – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienai, kas notiks 6. martā starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, RTU Karjeras centrs aicina studentus pievērsties profesionālās orientācijas pasākumiem, konsultanta vadībā izveidojot vai uzlabojot savu CV.

Lai studentu saruna ar potenciālajiem darba devējiem Karjeras dienā norisinātos veiksmīgāk, RTU Karjeras centrs aicina uz pasākumu ņemt līdzi savu CV, tāpēc tas iepriekš ir jāsagatavo vai jāatjauno un jāuzlabo. «CV ir vizītkarte potenciālajam darba devējam un arī priekšstats, ko par sevi veidojam. Konsultācijā ir iespēja saņemt «skatu no malas», kas var palīdzēt pielāgot CV konkrētajai vakancei vai vienkārši pamanīt detaļas, ko pats var palaist garām,» uzsver RTU Karjeras centra karjeras konsultante Eva Patmalniece.

Lai izveidotu vai uzlabotu savu CV, četras pirmdienas – 10., 17. un 24. februārī un 2.martā – studenti aicināti klātienē izmantot karjeras speciālista konsultācijas.

Saņemt RTU Karjeras centra konsultanta ieteikumus CV uzlabošanai varēs četras pirmdienas – 10., 17. un 24. februārī un 2. martā no plkst. 10.00 līdz 16.00 klātienē Studentu servisa centrā, Āzenes ielā 6 vai sūtot CV uz e-pastu . Iepazīties ar programmu un sekot līdzi aktualitātēm var RTU Karjeras centra mājas lapā un «RTU Karjeras diena 2020» Facebook lapā.

Atbilstoši RTU studiju prorektora profesora Ulda Sukovska rīkojumam, 6. martā no plkst. 12.30 līdz 16.00 RTU pilna laika studiju programmās atceltas lekcijas, nodrošinot visiem studentiem iespēju apmeklēt RTU Karjeras dienu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

6. janvāris, 2020 plkst. 13:32