Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Docents Uldis Kamols atzīts par RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Gada mācībspēku 2023

8. jūnijs, 2023

Svinīgā ceremonijā, kas notika š.g.19.maijā, RTU Studentu parlaments piešķīra fakultātes Gada balvu RTU IEVF Teritoriju attīstības pārvaldības un pilsētekonomikas katedras docentam, Mg.oec. Uldim Kamolam, novērtējot un cildinot viņa darbu akadēmiskajā jomā un sadarbībā ar studentiem.

U. Kamols fakultātē nodrošina vairāku studiju kursu īstenošanu, kā arī ir izstrādājis vairākus studiju kursus – Ekonomika, Pilsētekonomika, Eiropas Savienības līdzfinansēto projektu vadīšana, Pilsētu un reģionu sociāli ekonomiskās problēmas, Pilsētekonomika un sociālā vide u.c.

Uldis Kamols ir vairāk nekā 30 publikāciju autors vai līdzautors, tostarp arī  2 monogrāfiju līdzautors. U. Kamols ir piedalījies konferencēs Latvijā, Ukrainā, Bulgārijā, Lietuvā, Krievijā, Apvienotajos arābu emirātos, Malaizijā u.c. Kopā ar studentiem U.Kamols aktīvi veic dažādus pētījumus, piemēram, analizējot dažādu Rīgas apkaimju ekonomiku un sociālo dzīvi.

U. Kamols aktīvi darbojas arī skolēnu izglītošanā, piedaloties un vadot nodarbības RTU Bērnu un jauniešu universitātē, koordinējot RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēnu prakses Rīgas Tehniskajā universitātē, tādējādi veicinot jauniešu piesaisti studijām universitātē.

U. Kamols ir saņēmis vairākus nozīmīgus apbalvojumus, tostarp Valsts prezidenta pateicību par profesionālu un pašaizliedzīgu darbu skolēnu izglītošanā un sagatavošanā dalībai starptautiskās un nacionāla mēroga olimpiādēs.

RTU Studentu parlamenta Gada balvas pasniegšana notiek reizi gadā, godinot labākos mācībspēkus individuālās nominācijās katras fakultātes, Studiju un Zinātnes centra un Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departamenta  ietvaros.

Apsveicam Uldi Kamolu ar augsto novērtējumu un novēlam sekmes un panākumus arī turpmāk!

Foto: Elgars Vaļģis