Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Apvienoto Arābu Emirātu delegācija iepazīstas ar RTU ieguldījumu zinātnē un inovācijās

22. maijs
.
.
.
Apvienoto Arābu Emirātu delegācija iepazīstas ar RTU Zinātnes un inovāciju centru. Foto – Ieva Romaško

Iepazīstoties ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) un zinātnieku un studentu pētījumiem, projektiem un jau radītajiem prototipiem, 22. maijā RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā viesojās Apvienoto Arābu Emirātu delegācija Ārlietu ministrijas valsts ministra Ahmada bin Alī Alsājiga (Ahmed Ali Al Sayegh) vadībā. 

Viesi tikās ar RTU vadību – rektoru Tāli Juhnu un inovāciju prorektori Lieni Briedi, apskatīja RTU Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultātes Ūdens pētniecības un vides biotehnoloģiju laboratoriju un Zinātnes un inovāciju centru, kā arī uzzināja par vairākiem RTU zinātnieku un studentu pētniecības projektiem un jau izstrādātajiem prototipiem. 

Apvienoto Arābu Emirātu delegācija Latvijā ieradusies darba vizītē un tikās ar Latvijas prezidentu Edgaru Rinkēviču, Ministru prezidenti Eviku Siliņu, ārlietu ministri Baibu Braži un NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītāju Jāni Sārtu, kā arī piedalījās Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecības Latvijā svinīgajā atklāšanā.

Latvijas un Apvienoto Arābu Emirātu amatpersonas pārrunāja aktuālos globālās drošības un divpusējo attiecību jautājumus, tostarp Latvijas eksporta veicināšanas potenciālu, sadarbību akadēmiskajā un inovāciju nozarē.

Apvienoto Arābu Emirātu delegācija viesojas RTU

Kopīgot rakstu

Jaunumi