Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Akadēmiskā konference „Caurviju prasmēs balstītā izglītība skolās un tās ietekme uz augstāko izglītību”

3. aprīlis, 2019

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte aicina uz akadēmisko konferenci „Caurviju prasmēs balstītā izglītība skolās un tās ietekme uz augstāko izglītību”

Norises vieta un laiks: 2019. gada 12. aprīlī, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte, Kalnciema iela 6, 419. auditorija, plkst. 14:00.

Konferences mērķis: dalīties pieredzē par mācību metodiskā un zinātniskā darba integrāciju studiju procesā ar mērķi attīstīt studējošo kompetences.

Galvenie uzdevumi ir:

• nodrošināt interaktīvu diskusiju par mūsdienu izglītības problēmām, metodēm un pieejām studējošo kompetenču attīstībai;
  • diskutēt  par izglītības digitalizācijas veidiem un perspektīvām un to ietekmi uz kompetenču attīstību.

Sīkāk par konferenci lasiet: www.rtu.lv/lv/ievf/zinatne-ievf/konferences-3/ievf-akademiska-konference