Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Aivars Vilnis Krastiņš saņem augstāko Valsts ieņēmumu dienesta apbalvojumu

12. decembris, 2018

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta (SESMI) direktoram profesoram Aivaram Vilnim Krastiņam piešķirta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) I pakāpes Goda zīme par personīgu ieguldījumu VID attīstībā, izveidojot un stiprinot muitas un nodokļu izglītības sistēmu Latvijā.

VID izteicis pateicību arī RTU SESMI Muitas un nodokļu katedras asociētajam profesoram Mārim Jurušam par dalību akcīzes nodokļa plaisu metodikas izstrādē un pētījumu veikšanā par akcīzes preču nelikumīgu apriti, iesaistot studentus, kas veicina VID mērķu sasniegšanu.

Atzinības rakstu par ilggadēju sadarbību, veicinot VID mērķu sasniegšanu, saņēmis arī RTU Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts. Apbalvojumu svinīgā pasniegšana notika 10. decembrī.

Aivars Vilnis Krastiņš saņem augstāko Valsts ieņēmumu dienesta apbalvojumu

RTU Sabiedrisko attiecību departaments