Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Aicinām piedalīties Finanšu pratības nedēļas ietvaros organizētos pasākumos

22. marts, 2019

Šogad jau septīto gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar partneriem rīkos FINANŠU PRATĪBAS NEDĒĻU 2019. Kā jau ierasts, tā norisinās vienlaikus ar citviet pasaulē organizētiem finanšu pratības pasākumiem – Child and Youth Finance International (CYFI) 8. Globālo naudas nedēļu (Global Money Week) un 5. Eiropas finanšu nedēļu, ko rīko Eiropas Banku federācija.

Arī šogad, tāpat kā citus gadus Finanšu pratības nedēļas laikā norisināsies dažādas aktivitātes un pasākumi dažādām auditorijām, piemēram, vieslekcijas, semināri, vizītes skolās. Pasākumi rīkoti ar mērķi aktualizēt finanšu pratības nozīmību un sniegt ekspertu padomus ikvienam interesantam, lai mācītos gudri pārvaldīt savu naudu un atrastu individuāli piemērotus ilgtspējīgus risinājumus nākotnei.

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta Uzņēmuma finanšu un ekonomikas katedras Finanšu nedēļas ietvaros plānotie semināri:

• Trešdien, 27.martā, plkst. 18:15 – 19:00 un 19:05 – 20:00 Kalnciema 6 – 402. telpā (Bloomberg Lab) seminārs “Bloomberg datu eksports” – semināru vadīs RTU docente Jūlija Bistrova;
  • Piektdien 29.martā, plkst.14.30 -16.00 Kalnciema 6 – 203. telpā lekcija par tēmu: “Prasmīga Iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārvaldība” – lekciju vadīs RTU asoc. profesore Guna Ciemleja.

7. Finanšu pratības nedēļas laikā ikviens ir aicināts attīstīt savu finanšu pratības kompetenci tieši digitālajā vidē, pārbaudot savas zināšanas, iegūstot papildu informāciju par jauniem pakalpojumiem un iespējām, noderīgus padomus savas finanšu situācijas uzlabošanai, kā arī uzzinot par aktualitātēm Eiropas un pasaules mērogā.

Informāciju par plānotajiem 7. Finanšu pratības nedēlas pasākumiem atradīsiet www.finansupratiba.lv notikumu kalendārā, kas tiks publicēts drīzumā.

Ar katru gadu finanšu pratības partneru pulks paplašinās. Šogad partneri ir – FKTK, Banku augstskola, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Ekonomikas ministrija un Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Finanšu ministrija, Fiskālās disciplīnas padome, Latvijas Banka, Labklājības ministrija un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūra, Valsts izglītības satura centrs, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Ekonomikas un kultūras augstskola, fondu birža Nasdaq RigaJunior Achievement Latvia, Latvijas Komercbanku asociācija un komercbankas – Swedbank, SEB banka un Luminor, Latvijas Apdrošinātāju asociācija, Latvijas aktuāru asociācija u.c.

Uzzini vairāk par Child and Youth Finance International (CYFI) 8. Globālā naudas nedēļa (Global Money Week)