Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Aicina uzņēmumus izzināt sadarbības iespējas ar RTU

13. aprīlis, 2021

27. aprīlī, plkst. 11.00, platformā MS Teams, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uzņēmumiem attālināti tikties ar RTU struktūrvienībām, lai uzzinātu, ko sadarbībai ar uzņēmumiem piedāvā universitāte un kādas ir uzņēmumu iespējas iesaistīties dažādos procesos.

Tikšanās programma:

Laiks Struktūrvienība
11.00-11.05 Ievads
11.05-11.25 Karjeras centrs
11.25-11.45 Absolventu asociācija
11.45-12.05 Attīstības fonds
12.05-12.15 pauze
12.15-12.35 Tālākizglītība
12.35-12.55 Dizaina fabrika + Demola
12.55-13.15 Neklātiene

Karjeras centrs iepazīstinās interesentus ar iespējām atbalstīt dažādus projektus, ievietot sludinājumus, organizēt vieslekcijas u.c.

RTU Absolventu asociācija piedāvās dažādas iespējas sadarbībai gan ar studentiem, gan ar absolventiem – vieslekcijas, mentorings, darba sludinājumi u.c., izmantojot digitālo platformu RTUconnect.net.

Savukārt sadarbībā ar nodibinājumu «RTU Attīstības fonds» uzņēmēji var dažādu augstskolu studentiem piedāvāt apmaksātas prakses vietas, tādā veidā sniedzot iespēju studentam iegūt praktiskas iemaņas, bet uzņēmumam – nākotnes darbinieku. Tāpat nodibinājums administrē uzņēmumu un privātpersonu ziedojumus, palīdzot RTU kļūt par modernu izglītības iestādi.

RTU Tālākizglītības nodaļa informēs par iespēju apgūt profesionālās pilnveides programmas, studiju programmu atsevišķu studiju kursus klausītāja statusā, fakultāšu un institūtu organizētus tālākizglītības kursus vai izstrādāt un nodrošināt darbinieku kvalifikācijas celšanai nepieciešamos kursus sadarbībā ar uzņēmumu atbilstoši tā specifikai un vajadzībām.

Pasākumā būs iespējams arī uzzināt, kas ir RTU Dizaina fabrika, kam un kādus pakalpojumus tā sniedz. Dizaina fabrikas pārstāvji dos ieskatu jau realizētajos projektos un iepazīstinās ar programmu «Inovāciju granti studentiem». Viena no šīs programmas aktivitātēm ir «Demola Latvia»– sadarbības platforma studentiem, uzņēmumiem un universitātēm. Būs iespējams noskaidrot, kādas sadarbības iespējas šī inovāciju platforma piedāvās rudens sezonā.

Tikmēr Neklātienes un vakara studiju nodaļa tikšanās laikā sniegs pārliecību, ka ir jādod stimuls esošajiem darbiniekiem iegūt izglītību inženierzinātnēs nepilna laika studijās, savukārt darbiniekus, kuri jau ir ieguvuši bakalaura grādu inženierzinātnēs, -neapstāties pie sasniegtā un turpināt padziļināti apgūt zināšanas un turpināt maģistra studijas RTU. Tikšanās laikā būs iespējams noskaidrot visu par nodarbību organizēšanu un tikšanos ar studentiem, apgūstamajām inženierzinātņu studiju programmām, kā arī to, kāpēc izglītot darbiniekus RTU Neklātienes un vakara studiju nodaļā un kādi vēl ir iespējamie un vēlamie sadarbības veidi ar uzņēmumiem.

Reģistrācijas anketa tikšanās reizei. Saiti uz zvanu saņemsiet pēc reģistrācijas.

Jautājumu gadījumā sazinieties rakstot