Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Aicina RTU Studentu inovāciju grantu programmas dalībniekus piedalīties Demo dienā un iegūt balvas

7. marts, 2022
Foto: RTU arhīvs

8. aprīlī notiks «RTU Inovāciju granti studentiem» Demo diena, kurā aicināti piedalīties vērienīgā projekta dalībnieki, lai prezentētu izstrādātos prototipus, piedalītos ideju kaujā un sacenstos par 1000 eiro naudas balvu, kā arī saņemtu ekspertu žūrijas vērtējumu.

Pieteikties Demo dienai iespējams līdz 15. martam, aizpildot anketu.

Demo dienā aicināti piedalīties visi studenti, kas piedalījušies kādā no projekta «RTU Inovāciju granti studentiem» aktivitātēm – «Produktu attīstības programma, «Vertikāli integrēts projekts», «UniLAB», «Demola», «RTU IdeaLAB» vai «Co.LAB» – un tajās attīstījuši savu biznesa deju, izgatavojuši prototipu vai komercializējuši zinātniski ietilpīgu ideju.

Gan komandām, kas aktivitātēs piedalās šobrīd, gan tām, kas iepriekš absolvējušas minētās programmas, būs iespējams parādīt izstrādātos prototipus un piedalīties ideju kaujā, cīnoties par naudas balvu kādā no piecām kategorijām.

Pasākums norisināsies klātienē atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6.

Projektu «Inovāciju granti studentiem» (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/001 «RTU inovāciju granti studentiem») īsteno RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrika. Visa līmeņa studentiem tiek piedāvāts iesaistīties dažādās aktivitātēs un pilnveidot uzņēmējspējas, sadarboties ar industriju, attīstīt agrīnas zinātniski ietilpīgas biznesa idejas, saņemt stipendiju un atbalsta grantu.