Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Aicina pieteikt darbus 60. studentu zinātniski tehniskajai konferencei

25. marts, 2019

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti iepazīstināt ar saviem zinātniskajiem darbiem 60. studentu zinātniski tehniskajā konferencē, līdz 29. martam piesakoties pie savas fakultātes sekcijas vadītāja. Konferences sekcijas fakultātēs norisināsies aprīļa beigās, bet labāko darbu autori maijā tiksies konferences plenārsēdē.

Studenti, kuri ir izstrādājuši zinātnisko darbu, ar kura rezultātiem vēlas dalīties, lai cīnītos par iespēju maijā piedalīties konferences plenārsēdē, aicināti pieteikties savā fakultātē pie konkrētās sekcijas vadītāja. Ja nav pārliecības, kura sekcija būs īstā, padomu var prasīt sava darba vadītājam, kā arī vērsties pie konferences rīkotājas – RTU Studentu parlamenta Zinātnes nodaļas vadītājas Lindas Ābolas, rakstot .

Konference norisināsies no 22. līdz 26. aprīlim, pieteikšanās - līdz 29. martam.

Papildu informācija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments