Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

21. aprīlī notiks pirmais TEDx RigaTechnicalUniversity Salon

31. marts, 2023
.
.
.

21. aprīlī plkst. 9.00–10.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē, Kalnciemā ielā 6, 419. telpā, sāksies neformālu sarunu sērija TEDxRigaTechnicalUniversity Salon, kurā aicināti piedalīties visi interesenti, veidojot TEDx kopienu RTU. 

TEDxRigaTechnicalUniversity salona ideja – regulāri rīkot neformālās diskusijas par dažādiem tematiem. Diskusijās iespējams apspriest kā iepriekš notikušu TEDx pasākumu runas, tā uzstāties, iepazīstinot ar sabiedrībai aktuālu jautājumu. Iecerēts, ka salona pasākumi notiks reizi ceturksnī. 

Salona pasākumi sniedz iespēju dalīties ar idejām un pieredzi, kā arī satikt domubiedrus, veidojot TEDx kustības atbalstītāju kopienu. 

TEDxRigaTechnicalUniversity organizatori aicina pieteikties interesentus, kuri vēlas izmēģināt spēkus un uzstāties, rakstot .

Lai piedalītos pirmajā salonā, lūdzu, aizpildīt pieteikuma formu

27. oktobrī notiks otrais TEDxRigaTechnicalUniversity pasākums, pulcējot iedvesmojošus cilvēkus no Latvijas un ārvalstīm, kuri dalīsies ar stāstiem un izcilām idejām, kas aizraus un mainīs domāšanas paradigmu. Vairāk informācijas.

Aicinām sekot līdzi aktualitātēm TEDxRigaTechnicalUniversity mājaslapā, Facebook, Instagram

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

31. marts, 2023 plkst. 12:27

Līdzīgi raksti

Jaunumi