Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

16. reizi studenti saka «PALDIES» IEVF mācībspēkiem un darbiniekiem - «IEVF Lepnums 2019»

13. maijs, 2019

Piektdien, 10. maija pēcpusdienā, 16. reizi tika aizvadīta ikgadējā Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvaldes rīkotā apbalvošanas ceremonija «IEVF Lepnums 2019», kurā studentiem ir iespēja pateikt mācībspēkiem un RTU IEVF darbiniekiem «paldies» par ieguldīto darbu studentu un fakultātes attīstībā.

Lai noskaidrotu «IEVF lepnums 2019» balvu ieguvējus, IEVF Studentu pašpārvaldes pārstāvji izveidoja aptaujas anketas, kurā studentiem bija iespēja izvirzīt mācībspēkus noteiktām nominācijām. Balvas tika pasniegtas pamatstudiju un maģistra studiju programmu studentu izvirzītās nominācijās.

Šī gada jaunpienesums ir nominācija, kuru izvirzīja ārzemju studiju programmu studenti.

• Nomināciju Education Without Borders ieguva Inga Eriņa.

1. un 2. kursa studenti izvirzīja mācībspēkus 6 nominācijās:

• Akurātākais mācībspēks – Ingūna Jurgelāne – Kaldava;
  • Inovatīvākais mācībspēks – Leonards Budņiks;
  • Motivējošākais mācībspēks – Evija Liepa;
  • Erudītākais mācībspēks – Normunds Balabka;
  • Draudzīgākais mācībspēks – Ieva Andersone;
  • Dinamiskākais mācībspēks – Jānis Bartušauskis.

3. un 4. kursa studentu nominācijas studiju programmā:

• «Ekonomika» studenti Lapsēns Miglā izvirzīja Ritu Greitāni.
  • «Reģionālās attīstības un pilsētekonomikas inženierija» studenti nominācijai Ceļš uz attīstību izvirzīja Ilzi Judrupu.
  • «Uzņēmējdarbības un vadīšana» studenti nominācijai Ideju ģenerators izvirzīja Janu Eriņu.
  • «Nekustamā īpašuma pārvaldība» studenti nominācijai Lielā zive izvirzīja Ivetu Puķīti.
  • «Cilvēku resursu vadīšana» studenti nominācijai Atbalsta plecs izvirzīja Elīnu Gaili –Sarkani.
  • «Visaptverošās kvalitātes vadība» studenti nominācijai Perfekcionista acs izvirzīja Anitu Straujumu.
  • «Uzņēmējdarbības loģistika» studenti nominācijai Viss pa plauktiņiem izvirzīja Rinaldu Pļavnieku.
  • «Muitas un nodokļu administrēšana» studenti nominācijai Komisārs Reksis izvirzīja Aldi Čeveru.
  • «Drošības inženierija» studenti nominācijai Supervaronis izvirzīja Vladimiru Jemeļjanovu.
  • «Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšanas un vadīšana» studenti nominācijai Biznesa kompass izvirzīja Maiju Šenfeldi.

Maģistra programmas studentu mācībspēku nominācijas programmā:

«Ekonomika» nominācija Skaitļu guru

• Uzvarētājs: Kristaps Freimanis

«Pilsētu un reģionu inženierekonomika» nominācija Ilgtspējīgs risinājums

• Uzvarētājs: Uldis Kamols

«Uzņēmējdarbība un vadīšana» nominācija Padoties? Nē!

• Uzvarētājs: Nadežda Semjonova

«Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana» nominācija Spēcīgs pamats

• Uzvarētājs: Kaspars Plotka

«Visaptverošās kvalitātes vadība» nominācija 5 Tāpēc!

• Uzvarētājs: Andris Balodis

«Muitas un nodokļu administrēšana» nominācija Viss caur lupu

• Uzvarētājs: Normundu Rudzītis

«Darba aizsardzība» nominācija Sargeņģelis

• Uzvarētājs: Jānis Ieviņš

«Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana» nominācija Starptautiskais moderātors

• Uzvarētājs: Olga Bogdanova

Pasākuma laikā, IEVF dekāne Elīna Gaile – Sarkane pasniedza septiņas dekānes pateicības struktūrvienību vadītājiem un dekāna vietniekiem, kuri snieguši neatsveramu ieguldījumu IEVF darbībā.

Šajā gadā tika izvirzītas divas (2) nominācijas «GADA DARBINIEKS»– viens no studentu puses un viens no fakultātes vadības puses. Studentu izvirzīto «Gada darbinieks» titulu ieguva mācību biroja vadītāja Anita Zeila, savukārt par īpašiem nopelniem un iesaisti fakultātes darbā «Gada darbinieks» titulu ieguva dekānes vietniece administratīvā darbā Daira Aramina.

Šī gada IEVF Lepnums tituls tika piešķirts cilvēkam, kurš sevī apvieno visas iepriekš nosauktās nominācijas. Cilvēks, kura darbu studenti un fakultātes darbinieki novērtējuši visaugstāk.

• «IEVF Lepnums 2019» – Aivars Gulbis!

Uzvarētāji balvā saņēma atzinības rakstu, ziedus, kā arī nelielu dāvanu no IEVF SP.

IEVF SP saka lielu paldies mācībspēkiem par paveikto darbu un ieguldījumu!

Paldies studentiem par aptaujas aizpildīšanu un sponsoriem par atbalstu!

Savukārt IEVF administrācija saka lielu «PALDIES» IEVF Studentu pašpārvaldei par patiesi burvīgu un sirsnīgu pasākumu!

Vēlreiz sirsnīgi sveicieni visiem nomināciju ieguvējiem!

Pasākuma bildes var apskatīt galerijā: www.rtu.lv/lv/ievf/ievf-par-mums/galerija-ievf/kategorija/ievf-lepnums-2019