Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte

RTU iespēja bez maksas apgūt vides inženierzinātņu kursu

11. janvāris, 2018
.
.
Lekciju laikā tiks analizēti arī Latvijas meža resursi, kurus varētu izmantot bioproduktu ar augstu pievienoto vērtību ražošanai. Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts (VASSI) aicina visus interesentus uz atklāto studiju kursu «Vides inženierzinātne» divu kredītpunktu apjomā. Lekcijas sāksies 28. februārī un notiks trešdienu vakaros.

Lekciju kursa apmeklējums ir bez maksas, un pēc noslēguma darba izstrādes un pārbaudījuma nokārtošanas dalībnieki saņems RTU tālākizglītības sertifikātu par kursa apguvi. 

Studiju kursā nozares speciālisti sniegs informāciju par vides inženierzinātnes pamatnostādnēm citās zinātnēs, par temata aktualitāti mūsdienu sabiedrībā, vides problēmām, to ietekmi uz nākamajām paaudzēm un citiem ar vidi saistītiem jautājumiem. Studiju kursa lekcijas iekļaus šādus tematus: gaisa, ūdens un augsnes piesārņojuma problēmas, īpašu uzmanību pievēršot piesārņojuma avotiem; inovatīvi tehnoloģiskie risinājumi; ietekmes uz klimata mainību un vidi vērtējums; vides pārvaldība un ilgtspēja uzņēmumos. Lekcijās notiks arī praktiskie darbi un tiks izspēlētas lomu spēles. 

Kursus var apmeklēt jebkurš interesents, kurš vēlas padziļināt savu izpratni par vides ilgtspējas iespējām. Vides inženierzinātņu kursus RTU VASSI rīko jau vairākus gadus. Tajos piedalījušies pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvji, dažādu rūpniecības uzņēmumu darbinieki, studenti un citi interesenti. 

Lekcijas vadīs profesore Dagnija Blumberga, profesors Gatis Bažbauers, profesore Andra Blumberga, profesore Marika Rošā, asociētā profesore Jūlija Gušča, docents Frančesko Romanjoli (Francesco Romagnoli), docents Kārlis Valters, vadošā pētniece Sarma Valtere un citi lektori.

Studiju kurss «Vides inženierzinātne» notiks no 28. februāra līdz 18. aprīlim katru trešdienas pēcpusdienu no plkst. 16.30 līdz 19.30 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1-115. auditorijā. Studiju kursa darba valoda – latviešu.

Lai pieteiktos studiju kursam, līdz 15. februārim jāaizpilda pieteikuma anketa

Lekciju saraksts

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

11. janvāris, 2018 plkst. 9:29

Līdzīgi raksti

Jaunumi