E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte

Ziņas

Premjere Evika Siliņa: RTU rāda priekšzīmi pētniecības un industrijas sadarbībā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) rāda priekšzīmi pētniecības un industrijas sadarbībā, tādējādi dodot ļoti svarīgu pienesumu Latvijas ekonomikai, talantu attīstībai un investīciju piesaistei, uzsver Ministru prezidente Evika Siliņa, apmeklējot RTU un tiekoties ar RTU vadību, zinātniekiem un sadarbības partneriem.

1. decembris

Cilvēkkapitāls ir Latvijas ekonomikas attīstības stūrakmens, viedokļa rakstā portālā Delfi akcentē RTU prorektors Artūrs Zeps

Cilvēkkapitāla attīstība un uzņēmumu inovētspējas un tehnoloģiskās attīstības veicināšana ir divi būtiskākie Latvijas izaicinājumi, lai tuvākajos gados paaugstinātu kopējo produktivitāti un iekšzemes kopproduktu (IKP). Šajos rādītājos Latvija atpaliek ne tikai no Eiropas vidējiem rādītājiem, bet arī no kaimiņvalstīm. Līdz ar to, risinot šos jautājumus, mums ir nepieciešams ne tikai saprast, kā straujāk virzīties uz priekšu, bet arī to, kā kļūt ātrākiem par konkurentiem, lai sasniegtu Eiropas vidējo līmeni. Tā savā viedokļa rakstā portālā Delfi raksta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) attīstības un finanšu prorektors Artūrs Zeps. 

30. novembris

Valsts prezidents atzinīgi novērtē RTU izaugsmi un vērienīgos nākotnes plānus

«Man ir tāds prieks jūs redzēt, ka galva reibst!» atzina kāda Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Latvijas Jūras akadēmijas (LJA) studente, 27. novembrī RTU studentiem tiekoties ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču. Prezidents apmeklēja RTU, kur tikās arī ar universitātes vadību, iepazinās ar zinātnieku darbu un apskatīja RTU studentu pilsētiņu Ķīpsalā. 

28. novembris