E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte

Ziņas

Airisa Šteinberga: izglītības reformās pazūd pats skolotājs un skolēns

Izglītības reformās mēs runājam par daudz lietām, bet par pašiem skolotājiem nerunājam, nerunājam par to, kā viņi jūtas, kā rīkojas, kas viņiem ir svarīgi, raksturojot nule iznākušajā zinātniskajā monogrāfijā «Skolotāju profesionālā identitāte» pētītā temata aktualitāti LNT raidījumā «900 sekundes» 20. novembrī atzina izdevuma zinātniskā redaktore, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātes (ETHZF) Humanitārā institūta direktore asociētā profesore Airisa Šteinberga. 

20. novembris

Fotogalerija: RTU Konfūcija klases atklāšana

8. novembrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1 notika RTU Konfūcija klases atklāšanas ceremonija. RTU Konfūcija klase ir Konfūcija institūta filiāle un atrodas RTU E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātē, Kronvalda bulvārī 1.

11. novembris

Notiks zinātniskās monogrāfijas «Skolotāju profesionālā identitāte» atvēršanas svētki

Piektdien, 15. novembrī, plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātē (ETHZF), Kronvalda bulv. 1 notiks zinātniskās monogrāfijas «Skolotāju profesionālā identitāte» atvēršanas svētki, kas norisnāsies ETHZF Humanitārā institūta jubilejas svinību «25+1» laikā. Izdevuma zinātniskā redaktore ir ETHZF asociētā profesore Airisa Šteinberga. 

11. novembris
_