E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte

Ziņas

RTU pakāpjas par trim vietām «QS ECCA» reitingā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) «QS Emerging Europe and Central Asia (ECCA) 2020» reitingā ieņem 54. vietu, gada laikā pakāpjoties par trim vietām. ECCA ir Eiropas un Centrālāzijas reģionālais augstskolu reitings un pavisam tajā iekļautas 350 reģiona vadošās augstskolas. Reitinga rezultāti publiskoti 15. oktobrī.

15. oktobris

RTU Karjeras centrs aicina studentus uz izglītojošiem pasākumiem psiholoģiskās veselības nedēļā

No 7. līdz 11. oktobrim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks psiholoģiskajai veselībai veltīta nedēļa, kuras laikā norisināsies izglītojošas lekcijas un nodarbības par dažādiem tematiem, kas saistīti ar emocionālo labsajūtu un tās priekšnosacījumiem. Informatīvie pasākumi, uz kuriem gaidīti RTU studenti, norisināsies pēcpusdienās RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē, Paula Valdena ielā 5 un Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12.

30. septembris

Oktobrī RTU norisināsies Zinātnes mēnesis

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina oktobrī apmeklēt Zinātnes mēneša pasākumu ciklu – tie būs seši saturiski dažādi zinātnes tematikai veltīti pasākumi, kuru galvenais mērķis ir izskaidrot un iepazīstināt studējošos ar iespējām iesaistīties dažāda mēroga projektos, kā arī veicināt studentu iesaisti zinātniskajos procesos un atklājumos.

26. septembris
_