E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte

Ziņas

RTU norisināsies Skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konference

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu pilsētiņā 12.–13. aprīlī notiks Skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konference, kurā turpat pustūkstotis Latvijas talantīgāko skolēnu no 117 skolām prezentēs 387 zinātniski pētnieciskos darbus (ZPD) sešās zinātņu nozaru grupās. Šogad pilnībā mainīts konferences formāts, un skolēni ar darbiem iepazīstinās atbilstoši starptautiskajai skolēnu zinātnes konferenču praksei – intervijās ar Latvijas vadošajiem zinātniekiem un mācībspēkiem stendu referātos. Pirmoreiz arī visus ZPD finālistus uzņem viena universitāte – RTU. RTU labāko darbu autoriem piešķirs arī īpašas balvas. 

10. aprīlis

Fotogalerija: RTU Atvērto durvju diena pulcē kuplu apmeklētāju skaitu

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Atvērto durvju diena, kas notika 30. martā, pulcēja vidusskolēnus, kā arī viņu vecākus. Pasākuma apmeklētāji iepazinās ar studiju iespējām RTU, apmeklēja fakultātes, kā arī uzzināja par studiju un ārpusstudiju dzīvi.

1. aprīlis

Digitālajā laikmetā augstākajā izglītībā jāmainās gan studiju saturam, gan formai

Latvijas augstākajai izglītībai jāmainās atbilstoši digitālā laikmeta prasībām. Šāda atziņa dominēja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rīkotajā konferencē «Pārmaiņas ilgtspējīgai augstākajai izglītībai», kurā piedalījās izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes, kā arī Ilgtspējīgas attīstības komisijas deputāti, Latvijas augstskolu rektori, industrijas pārstāvji un citi interesenti. 

29. marts