E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte

Ziņas

Ēnu dienā vidusskolēni RTU zinātniekus ēno gan Šveicē, gan Latvijā

Otrdien, 12. februārī, pieci vidusskolēni Rīgas lidostā māja ardievas pavadītājiem pirms došanās uz Šveici, Eiropas Kodolpētniecības centru (CERN), lai Ēnu dienā, 13. februārī, iepazītos ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieku darbu pasaules galvenajā daļiņu fizikas izpētes centrā. Pārējie jaunieši, kuri pieteikušies «ēnot» RTU zinātniekus un darbiniekus, Ēnu dienā apmeklēs laboratorijas RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā un citviet Rīgā un reģionos, kur atrodas RTU fakultātes un filiāles.  

12. februāris

RTU Karjeras diena piedāvā Latvijā plašākās karjeras izziņas iespējas

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) 22. februārī plkst. 10.00 aicina RTU un citu Latvijas augstskolu studentus un absolventus apmeklēt lielāko profesionālās karjeras orientācijas pasākumu Latvijā – Karjeras dienu. Tajā būs iespēja sastapt vairāk nekā 130 uzņēmumu pārstāvjus no 37 dažādām nozarēm, un tā notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā.

24. janvāris

Sākusies RTU studentu pieteikšanās Erasmus+ stipendijai studijām un praksei

Aicinām RTU studentus pieteikties Erasmus+ stipendijām, aizpildot pieteikumu tiešsaistē OutgoingExchange.rtu.lv, iesniedzot atzīmju izrakstu un CV angļu valodā, kā arī pievienojot motivācijas vēstuli angļu valodā.

22. janvāris