Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Starptautiskā konferencē runās par bezvadu un optisko sakaru nozares attīstību

1. novembris, 2017
.
.

No 2. līdz 3. novembrim Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (ETF), Āzenes ielā 12, notiks trešā starptautiskā zinātniskā konference «RTUWO 2017 Advances in Wireless and Optical Communications», kas veltīta bezvadu un optisko sakaru nozares sasniegumiem un problemātikai.

Konferences atklāšana notiks 2. novembrī plkst. 9.00, un tajā klātesošos uzrunās RTU ETF asociētais profesors Artūrs Āboltiņš, RTU zinātņu prorektora vietnieks profesors Gatis Bažbauers, IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) Latvijas nodaļas vadītājs, RTU ETF asociētais profesors Andrejs Romānovs un RTU ETF dekāns profesors Jurģis Poriņš. 

Konferences darbs organizēts desmit sekcijās, kurās tiks aplūkoti jautājumi, kas saistīti ar optiskajām šķiedrām un fotoniku, optiskajiem, bezvadu, sensoru tīkliem, kognitīvajam un 2D2 radio un citām tēmām. Konferences laikā tiks nolasīti 57 referāti un darba programmā paredzētas arī posteru prezentācijas. Konferencē piedalīsies 147 dalībnieki no 32 valstīm, tajā skaitā 22 dalībnieki no Latvijas, 15 no Turcijas, 14 no Krievijas, deviņi no Ēģiptes, astoņi no Lielbritānijas, septiņi no Beļģijas, seši no Francijas, seši no Ķīnas Tautas Republikas.  

Konferenci rīko RTU sadarbībā ar Hochschule Wismar, University of Applied Sciences, Technology, Business and Design (Vācija), Tallinn University of Technology (Igaunija), RISE Acreo AB (Zviedrija), Vilnius Gediminas Technical University (Lietuva), Kaunas University of Technology (Lietuva), Technical University of Denmark (Dānija), kā arī  IEEE Latvijas nodaļu un Elektronikas un datorzinātņu institūtu. 

Konferences mājaslapa
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

1. novembris, 2017 plkst. 11:43

Līdzīgi raksti

Jaunumi