Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Sākas pieteikšanās studijām portālā Latvija.lv

22. jūnijs, 2018
.
.

Pirmdien, 25. jūnijā, vienotajā valsts un pašvaldību portālā Latvija.lv sākas elektroniskā reģistrēšanās bakalaura un 1. līmeņa (koledžas) studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU).  

Reģistrēšanās pamatstudijām

Elektroniskā pieteikšanās turpināsies līdz 10. jūlijam. Pēc pieteikuma aizpildīšanas elektroniski reflektantam no 3. līdz 10. jūlijam būs arī personiski jāierodas RTU, jāuzrāda nepieciešamie dokumenti un jāapstiprina pieteikums. 

Arī šogad pieteikšanās studijām un pieteikumu apstiprināšana visās RTU studiju programmās gan pamatstudiju, gan augstākajā studiju līmenī notiks RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6. Tāpat kā iepriekšējos gados, reģistrēties studijām portālā Latvija.lv varēs arī uz vietas RTU, palīdzot RTU konsultantiem.

Studijas maģistrantūrā

No 3. līdz 10. jūlijam RTU studentu pilsētiņā, Arhitektūras fakultātē, varēs reģistrēties arī studijām maģistrantūrā valsts budžeta vietās. Savukārt reģistrēšanās maģistrantūrā studijām par maksu notiks no 3. jūlija līdz 24. augustam. 

Nepilna laika studijas 

Reģistrēšanās nepilna laika — vakara un neklātienes — studijām notiks no 3. jūlija līdz 24. augustam Arhitektūras fakultātē, savukārt no 11. jūlija līdz 24. augustam — Uzņemšanas komisijā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 6.

Informācija — WhatsApp

Informāciju par uzņemšanu un studiju iespējām RTU var uzzināt interneta sociālās saziņas tīklā WhatsApp, rakstot uz numuru +371 28005535. Šis numurs darbojas arī kā mobilais telefons saziņai ar RTU Uzņemšanas komisiju. 

Portāls latvija.lv  

Uzņemšana RTU
 
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

22. jūnijs, 2018 plkst. 13:52

Līdzīgi raksti

Jaunumi