Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

RTU studiju un zinātniskais darbs notiek klātienē

5. augusts, 2020
.
.

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), sākot no 5. augusta, zinātnisko un studiju procesu ir atļauts īstenot klātienē, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Šie noteikumi ir spēkā līdz 13. septembrim, savukārt tas, kā studiju darbs tiks organizēts jaunajā akadēmiskajā gadā, kas RTU sāksies 14. septembrī, būs zināms septembra sākumā. 

Studijas – ievērojot distanci

Studiju un zinātniskā procesa īstenošanu klātienē ir atļauts veikt, ievērojot epidemioloģiskās drošības pamatprincipus – saglabājot divu metru distanci citam no cita, informējot studentus, mācībspēkus, darbiniekus un apmeklētājus par nepieciešamajiem drošības pasākumiem, higiēnas ievērošanu, kā arī veselības stāvokļa uzraudzību – universitātes telpās nedrīkst atrasties personas ar elpceļu infekcijas slimību pazīmēm. 

Lekcijās, praktiskajās nodarbībās un laboratorijas darbu laikā, kur piedalās vienas grupas vai viena kursa studējošie, kā arī eksāmenos un citos pārbaudījumos ir jāievēro divu metru distance. Pirms katra studiju procesa pasākuma mācībspēkiem ir jāreģistrē studenti. 

Starp diviem pasākumiem vienā telpā ir jānodrošina ne mazāk kā 15 minūšu starpbrīdis, kura laikā telpa jāizvēdina un jāveic virsmu apstrāde ar dezinfekcijas līdzekli. 

Komandējumu ierobežojumi

Darba komandējumi un Erasmus+ apmaiņas braucieni atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) noteiktajam ir plānojami uz valstīm, kurās 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju nepārsniedz 25. 

Netiek rekomendēts komandējumā doties uz valstīm, kurās 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju pārsniedz 25, kā arī uz valstīm ārpus Eiropas Savienības un Eiropas ekonomiskās zonas. 

Atgriežoties no ārvalstīm, jārīkojas atbilstoši rekomendācijām un 14 dienas jāpavada pašaizolācijā. 

Bibliotēkai saīsināts darba laiks

RTU Zinātniskajā bibliotēkā (ZB) arī jāievēro visi epidemioloģiskās drošības pamatprincipi. 

Tā kā studiju process 2019./20. akadēmiskajā gadā tuvojas noslēgumam, ir saīsināts Centrālās bibliotēkas un Mācību literatūras abonementa apmeklētāju apkalpošanas darba laiks, un līdz 31. augustam bibliotēka strādā no plkst. 11.00 līdz 14.00.

Bibliotēkas darba laiks un kontakti
 

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

5. augusts, 2020 plkst. 17:22

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_