Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

RTU studentus aicina pieteikties bezmaksas sporta nodarbībām

28. augusts, 2019
.
.
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura un koledžas līmeņa studenti aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Kopumā katram pamatstudiju līmeņa studentam rudens semestrī tiks piešķirti 100 eiro. Maģistrantūras un doktorantūras studenti saņems 10 eiro iepazīšanās summu, lai varētu izmēģināt RTU piedāvātās sportošanas iespējas.

Pieteikties sporta nodarbībām var RTU Sporta centra mājaslapā, pirms tam turpat autorizējoties savā profilā un aktivizējot virtuālo naudu. Līdzekļi kontā būs pieejami līdz pat sesijas pēdējam datumam (janvārī), un pēc tam neizmantotā summa automātiski tiks dzēsta. Pavasara semestrī studentiem tiks piešķirta jauna virtuālās naudas summa.

RTU Sporta centrs aicina studentus reģistrēties nodarbībām līdz iepriekšējā vakara plkst. 21.00, lai sasniegtu minimālo studentu skaitu un garantētu, ka vēlamā nodarbība netiek atcelta.

Virtuālo naudu saņems visi aktīvie klātienes, neklātienes un nepilna laika studenti, taču akadēmiskajā atvaļinājumā esošie studenti to nesaņems. Tāpat saskaņā ar RTU finanšu prorektora saskaņotu rīkojumu virtuālā nauda nav paredzēta arī ārzemju un RTU filiāļu studentiem (izņēmums ir C daļas kursa apguve par kredītpunktiem).

RTU sniedz iespēju pamatstudiju līmeņa studentiem iespēju sportot sev ērtā laikā pirms vai pēc lekcijām, izvēloties kādu no vairāk nekā 20 dažādiem sporta veidiem. RTU Sporta centrs studentiem piedāvā ārstniecisko vingrošanu, atlētisko vingrošanu, badmintonu, basketbolu, Body Toning + ABL, boksu, bridžu, džudo, florbolu, futbolu, galda tenisu, Interval Training + ABL, pašaizsardzību, peldēšanu, izmantojot trenera konsultācijas, peldbaseinu un saunu, šahu, telpu futbolu, trenažieru zāli Meža ielā 1a, trenažieru zāli RTU Studentu pilsētiņā Ķīpsalā, RTU peldbaseinā, vieglatlētiku, volejbolu, Total Body Workout, Upper & Lower Body Workout, ūdens aerobiku, zumbu.

Papildu jautājumus iespējams uzdot RTU Sporta centra direktora vietniecei, rakstot uz vai .

Papildu informācija — arī RTU Sporta centra Facebook lapā.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

28. augusts, 2019 plkst. 10:34

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_