Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā krāšņi izskan Lielais izlaidums

29. jūnijs
.
.
.

Cepuru salūts, smiekli, prieks un saņemti Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) diplomi – ar pozitīvām emocijām aizvadīts RTU Lielais izlaidums, kas kopā RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā pulcēja visus bakalaura, maģistra un doktora grāda ieguvējus. Šogad RTU diplomu saņēma aptuveni 1400 absolventu. 

Šogad pirmoreiz RTU Lielais izlaidums notika pašu mājās – Ķīpsalā, kur vecākiem, pārējiem radiniekiem un draugiem bija iespējams apskatīties absolventu studiju vietu un iepazīt RTU. 

«Jūsu Alma Mater ir Rīgas Tehniskā universitāte. Jūs esat ierakstīti RTU vēsturē un RTU – jūsu vēsturē. Tā ir savienība uz mūžu. Lūdzu, saglabājiet saikni ar savu universitāti visas dzīves garumā un atgriezieties šeit kā studenti, zinātnieki, mācībspēki, industrijas pārstāvji, kā vecāki, kuru bērni par savu augstskolu ir izvēlējušies RTU! Jūs esat mūsējie – Rīgas Tehniskās universitātes saime,» absolventus uzrunājot sacīja RTU rektors Tālis Juhna. 

Savukārt izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša absolventus aicināja «ne tikai papildināt augsta līmeņa speciālistu pulku veiksmīgos Latvijas uzņēmumos vai pašiem tādus uzņēmumus dibināt, bet arī turpināt studēt. Iegūstot nākamo – vēl augstāka līmeņa – vai papildu izglītību, vai iesaistīties zinātnē un pētniecībā, sniedzot intelektuālu un jaunu izgudrojumu pienesumu valsts attīstībā. Lai šodiena būtu tikai viens no daudziem pieturas punktiem jūsu izglītības ceļā!»

Izlaidumā RTU absolventus un viesus priecēja grupas «Carnival Youth», «Citi zēni», «Sudden Lights» un DJ Toms Grēviņš, savukārt iedvesmu jaunajam dzīves cēliem varēja smelties no goda viesiem – Latvijas izlases hokejistiem, kuri šogad sasniedza Latvijas augstāko virsotni Pasaules hokeja čempionātā, izcīnot bronzas medaļu. 
RTU Lielo izlaidumu organizē RTU Absolventu asociācija un RTU Kultūras centrs. 

RTU ir mūsdienīga, starptautiski pazīstama un prestiža vienīgā daudznozaru tehniskā universitāte Latvijā. Tā nodrošina ne tikai augstas kvalitātes izglītību, bet arī izcilu pētniecību un valorizāciju — inovāciju un tehnoloģiju pārnesi, tādējādi zinātnes sasniegumus iedzīvinot praksē.

RTU deviņās fakultātēs studenti apgūst daudzpusīgu izglītību augstajās tehnoloģijās un inženierzinātnēs, kā arī sociālajās un humanitārajās zinātnēs. RTU mērķtiecīgi ir attīstījusi savu infrastruktūru, Ķīpsalā uzbūvējot Latvijā pirmo studentu pilsētiņu – modernu inženierzinātņu studiju centru, kur ir koncentrētas RTU fakultātes, moderns laboratoriju korpuss, Zinātniskā bibliotēka un dienesta viesnīcas, kā arī RTU Ķīpsalas peldbaseins.

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

29. jūnijs plkst. 15:58

Līdzīgi raksti

Jaunumi