Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

RTU studenti aicināti pieteikties mecenātu stipendijām

6. septembris, 2019
.
.
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu ik gadu atbalsta dāsni un atsaucīgi sadarbības partneri. Šogad, pateicoties atbalstītājiem, studentiem ir iespēja pieteikties septiņu mecenātu stipendijām, kuru mērķis ir gan sniegt novērtējumu par labām sekmēm, gan materiālu atbalstu studiju laikā. Pietiekšanās stipendijām notiek līdz 15. septembrim.

  • Atbalsta stipendijas

Studenti, kuriem ir labas sekmes, bet nav pietiekama materiālā nodrošinājuma studijām, ir iespēja pieteikties atbalsta stipendijām:

RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes bakalaura līmeņa 2. kursa studenti var iegūt SIA «PERI» atbalsta stipendiju. Konkursa kārtībā tiks piešķirta viena ikmēneša stipendija – 100 EUR. 

RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes bakalaura un maģistra līmeņa studenti, kuri pabeiguši vismaz vienu semestri un turpina studijas izvēlētajā specialitātē, var iegūt AS «Hansamatrix» atbalsta stipendiju. Konkursa kārtībā tiks piešķirta viena ikmēneša stipendija – 200 EUR bakalaura līmeņa studentam vai 300 EUR maģistra līmeņa studentam. 

  • Studiju stipendijas

RTU inženierzinātņu jomas izcilākie studenti, kuri vienlaikus aktīvi iesaistās universitātes sabiedriskajā dzīvē, var pieteikties Alfreda Raistera studiju stipendijai. Konkursa kārtībā tiks piešķirtas septiņas 150 EUR lielas ikmēneša stipendijas.

Sadarbības partnera AS «Emergn» stipendijas mērķis ir veicināt un attīstīt kvalitatīvu speciālistu sagatavošanu informācijas tehnoloģiju jomā, atraisot un veicinot Latvijas augstskolu jauniešu un jauno zinātnieku radošās spējas. Stipendijai aicināti pieteikties bakalaura līmeņa 2. – 4. kursa studenti un maģistra līmeņa studenti ar labām un teicamām sekmēm. Konkursa kārtībā tiks piešķirtas trīs 300 EUR lielas ikmēneša stipendijas.

SIA «ITERA Latvija» stipendijas mērķis ir veicināt jauniešu un jauno zinātnieku radošās spējas un rūpēties par to produktīvu izmantošanu un attīstības nodrošināšanu. Šai stipendijai var pietiekties RTU Arhitektūras fakultātes bakalaura līmeņa studenti, sākot no 2. kursa, profesionālās programmas studenti un maģistra līmeņa studenti, kā arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes studiju programmas «Ainavu arhitektūra un plānošana» bakalaura līmeņa studenti, sākot no 3. kursa un studiju programmu «Ainavu arhitektūra» un «Ainavu arhitektūra un plānošana» maģistranta līmeņa studenti. Katras universitātes studentiem tiks piešķirtas četras 150 EUR lielas ikmēneša stipendijas. 

  • Zinātnes un pētniecības stipendijas

Emīlijas Gurdinieces un Alfrēda Ieviņa vārdā nosauktajai stipendijai aicināti pieteikties RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas bakalaura un maģistra programmās studējošie, kuri vismaz gadu strādā zinātnisko darbu ķīmijas vai ķīmijas tehnoloģijas jomā. Konkursa kārtībā tiks piešķirtas divas 215 EUR lielas stipendijas. 

Lai pieteiktos stipendijām, pretendentiem jāaizpilda pieteikuma anketa un jāpievieno nepieciešamie dokumenti. Pieteikšanās RTU Attīstības fonda izsludinātajiem stipendiju konkursiem noris tiešsaistē fonda mājaslapā.
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

6. septembris, 2019 plkst. 12:42

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_