Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

RTU notiks diskusija par dzimumu līdztiesību IT un elektrotehnoloģiju jomā

4. oktobris, 2022
.
.
Foto: Vitālijs Vinogradovs

Kāds ir dzimumu līdzsvars informācijas tehnoloģijas un elektrotehnoloģiju jomās? Par šiem jautājumiem 7. oktobrī plkst. 9.45–11.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditoriju mājā «Domus Auditorialis» notiks diskusija «Sievietes inženierzinātnēs: nozares pārstāvju diskusija par dzimumu līdzsvaru informācijas un komunikācijas tehnoloģijās». 

Diskusijā piedalīsies pārstāvji no Latvijā vadošā informācijas tehnoloģijas uzņēmuma «Accenture», kā arī no akciju sabiedrības «Sadales tīkls». Diskusijas dalībnieki apspriedīs jautājumus, piemēram, par to, vai uzņēmumiem ir aktuāli dzimumu līdzsvara jautājumi, vai atalgojums inženierzinātnēs ir atkarīgs no speciālista dzimuma, kādus dzimumu līdzsvaru veicinošus darba apstākļi uzņēmumi piedāvā saviem darbiniekiem, kāda informācijas tehnoloģijas nozarē ir dzimumu līdzsvara dinamika pēdējā desmitgadē. 

Reģistrēties dalībai diskusijā

Diskusija notiks sadarbībā ar Elektronikas un elektrotehnikas inženieru institūta (Institute of Electrical and Electronics Engineers – IEEE) nodaļas «Women in Engineering» grupu. Tā ir daļa no IEEE Starptautiskā informācijas un komunikācijas tehnoloģijas festivāla «ICTfest», kas no 5. līdz 7. oktobrim notiek RTU un ko organizē Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) Informācijas tehnoloģiju institūts un Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) Radioelektronikas institūts sadarbībā ar IEEE Latvijas nodaļu.

IEEE International Information and Communication Technology Festival

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

4. oktobris, 2022 plkst. 17:23

Līdzīgi raksti

Jaunumi