Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Konferencē iepazīstinās ar jaunāko pētījumu rezultātiem elektrotehnikas un ar to saistītajās nozarēs

8. septembris, 2017
.
.
Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte, Āzenes ielā 12/1, 115. telpā

No 12. līdz 15. septembrim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks konference ICAT'Riga (6th International Conference on Advanced Technology & Sciences), kuras mērķis ir iepazīstināt ar jaunāko pētījumu rezultātiem elektrotehnikas un ar to saistītajās nozarēs. 

Konferences atklāšana notiks trešdien, 13. septembrī, plkst. 9.30 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1, 115. telpā un tajā klātesošos uzrunās RTU zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna, Selčukas Universitātes (Turcija) rektors profesors Mustafa Šahins (Mustafa Şahin) un citi. 

Konferences darbs organizēts septiņās sesijās un plenārsesijā, kuru laikā tiks nolasīti 76 referāti. Tiks prezentēti arī septiņi stenda referāti. Konferencē piedalīsies 90 dalībnieku no Turcijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Itālijas, Irānas, Japānas, Spānijas, Vācijas, Dienvidkorejas un Lībijas un Latvijas. 

ICAT'Riga dalībniekiem sniegs pieredzes un ideju apmaiņas iespējas, kā arī ļaus paplašināt kontaktu loku, rodot jaunas sadarbības iespējas pētniecības un uzņēmējdarbības jomā. ICAT konferences notiek kopš 2014. gada un ik gadu norisinās citā valstī.

Konferenci rīko RTU sadarbībā ar «ATScience Academic Publishing Group», Selčukas Universitāti un vairākām Latvijas augstskolām.

Konferences mājaslapa 
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

8. septembris, 2017 plkst. 14:15

Līdzīgi raksti

Jaunumi