Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē notiks Elektronikas olimpiāde

9. maijs, 2018
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 18. maijā plkst. 9.00 notiks «Starptautiskā studentu un skolēnu elektronikas olimpiāde 2018». Tai aicināti pieteikties elektronikas entuziasti – skolēni un studenti. Dalībnieki, kuri būs uzrādījuši labākos rezultātus, balvā saņems «Arduino» komplektus, bet galvenā balva – 1000 eiro vērts dators.

Olimpiādes dalībniekiem būs jārisina teorētiskie un praktiskie uzdevumi, jādarbojas ar radioelektronikas ierīcēm un jāveido līnijsekotāju roboti. Olimpiādes gaitā norisināsies arī uzņēmumu «MikroTik» un «Accenture» organizētas vieslekcijas.

Tie 25 olimpiādes dalībnieki, kuri būs uzrādījuši vislabākos rezultātus, balvā saņems «Arduino Uno» komplektus ar papilddaļām, bet olimpiādes labākais dalībnieks savā īpašumā iegūs 1000 eiro vērtu portatīvo datoru.

Lai pieteiktos olimpiādei, līdz 16. maijam jāaizpilda pieteikuma anketa ej.uz/sseo2018-anketa. Olimpiādē varēs piedalīties 50 dalībnieki, tāpēc organizatori reģistrēšanos aicina neatlikt uz pēdējo brīdi.

Olimpiādi rīko RTU ETF studentu pašpārvalde, bet atbalsta – «MikroTik».

Lai pieteiktos olimpiādei, līdz 16. maijam jāaizpilda pieteikuma anketa. Olimpiādē varēs piedalīties 50 dalībnieki, tāpēc organizatori reģistrēšanos aicina neatlikt uz pēdējo brīdi. 

Pasākuma lapa Facebook 
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

9. maijs, 2018 plkst. 9:20

Līdzīgi raksti

Jaunumi