Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Darbu daļēji atsāk «theLAB»

15. maijs, 2020
.
.

No 18. maija darbu daļēji atsāk atvērtā darbnīca «theLAB» Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6. 

RTU Dizaina fabrikas «theLAB» ir atvērta tipa darbnīca, kurā RTU studentiem, darbiniekiem un zinātniekiem ir iespēja materializēt savus izgudrojumus, izmantojot 3D printēšanas, lāzergriešanas un gravēšanas, ploterēšanas, lielformāta drukas un citu palīgrīku sniegtās tehnoloģiskās iespējas.

No 18. maija līdz 22. jūnijam darbnīca joprojām nebūs brīvi pieejama jebkuram interesentam, taču tajā darbosies RTU Dizaina fabrikas praktikanti, izpildot pasūtījumus. Studenti, kuriem nepieciešama 3D printēšana, lāzergriešana vai ploterēšana, aicināti aizpildīt anketu, augšuplādēt failus un pēc individuālas vienošanās saņemt savu pasūtījumu Ķīpsalas ielā 6.

Uz vietas pieejamie materiāli apskatāmi šeit.

Šeit pieejama failu sagatavošanas instrukcija lāzergriešanai. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, sazinies ar: .

Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ no marta vidus «theLAB» bija slēgta.  

RTU Dizaina fabrika ir inovāciju un uzņēmējdarbības platforma ar Baltijā vislabāk aprīkoto prototipēšanas darbnīcu, augsti kvalificētu ekspertu komandu un zinātnisko atbalstu uzņēmējiem, vadītājiem un studentiem, lai radītu inovāciju idejas, augstas pievienotās vērtības produktus, inženiertehniskus risinājumus. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

15. maijs, 2020 plkst. 14:52

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_