Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

30. martā RTU notiks Atvērto durvju diena

21. marts
.
.

Sestdien, 30. martā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks Atvērto durvju diena. Tās laikā interesenti varēs iepazīties ar RTU bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studiju programmu piedāvājumu un uzņemšanas nosacījumiem, apmeklēt fakultātes, saņemt atbildes uz jautājumiem par studiju un ārpusstudiju dzīvi RTU. 

Atvērto durvju dienas informatīvie pasākumi sāksies plkst. 9.00 RTU Arhitektūras fakultātes ātrijā, Ķīpsalas ielā 6. Tur būs izvietoti RTU fakultāšu, Doktorantu studiju nodaļas, Uzņemšanas nodaļas stendi, kuros konsultanti informēs interesentus par studiju iespējām un uzņemšanas nosacījumiem. RTU Kultūras centra un Sporta centra pārstāvji stāstīs par daudzveidīgo kultūras kolektīvu un sporta aktivitāšu klāstu, bet Studentu viesnīcu daļa iepazīstinās ar RTU dienesta viesnīcu piedāvājumu. RTU Karjeras centra pārstāvji sniegs informāciju par karjeras un prakses iespējām studiju laikā un pēc tām.

Pasākuma apmeklētāji tiks gaidīti arī informatīvajās lekcijās, kurās RTU pārstāvji sniegs ieteikumus, kā sagatavoties un veiksmīgi nokārtot centralizētos eksāmenus fizikā, ķīmijā un matemātikā, kā arī informēs par uzņemšanas nosacījumiem un kārtību, kādā notiek pieteikšanās studijām. 

Atvērto durvju dienas otrajā daļā interesenti varēs doties ekskursijās uz fakultātēm, kuras būs sagatavojušas īpašu pasākumu programmu, sniedzot iespēju iepazīt fakultāšu telpas, laboratorijas, noklausīties prezentācijas par studiju programmām, iepazīties ar mācībspēkiem, studentiem. 

Uz Atvērto durvju dienu aicināti ne tikai skolēni, bet arī tie, kuri interesējas par maģistrantūras studijām, kā arī iespējām studēt neklātienē – vakaros vai brīvdienās, tādejādi apvienojot studijas ar darbu. 

Atvērtajā durvju dienā skolēnus un viņu vecākus 30. martā plkst. 10.00 un 12.00 Kronvalda bulvārī 1 gaidīs arī RTU Inženierzinātņu vidusskola.

Atvērto durvju dienu pasākumi pavasarī norisināsies arī RTU filiālēs: 28. martā plkst. 15.30 Ventspils filiālē, 13. aprīlī plkst. 12.00 Daugavpils filiālē, 4. aprīlī un 9. maijā plkst. 16.00 un 25. maijā plkst. 11.00 Liepājas filiālē.

Papildu informācija

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

21. marts plkst. 15:16

Līdzīgi raksti

Ziņas

_