Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Ziņas

Studētgribētāji aicināti pieteikties studijām budžeta vietās vairākās RTU pamatstudiju programmās

Vairākās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura un koledžas studiju programmās turpinās studentu uzņemšana budžeta vietās. Programmās, kurās budžeta vietu nav vai arī tās jau ir aizpildītas, ir iespējams pieteikties arī studijām par maksu. 

20. jūlijs

RTU šogad uzņemšanas rezultāti ir labāki nekā pagājušajā gadā

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) jauno studentu uzņemšanas rezultāti bakalaura un koledžas līmeņa studijās ir labāki nekā pagājušajā gadā. Tas skaidrojams ar inženierzinātņu prestiža paaugstināšanos, kā arī ar to, ka jaunieši ir novērtējuši RTU sniegto izglītību, kas ir mūsdienīga un konkurētspējīga, LNT raidījumā «900 sekundes» ceturtdien, 19.jūlijā, sacīja RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis. 

19. jūlijs

Topošajiem studentiem jāapstiprina iegūtā studiju vieta

Topošajiem studentiem, kuri pieteikušies bakalaura un 1. līmeņa (koledžas) studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) vienotajā uzņemšanā, ir jāapstiprina iegūtā studiju vieta, par kuru reflektanti saņems paziņojumu piektdien, 13. jūlijā, pēc plkst. 15.00. Atsakoties no iegūtās vietas vai nepiesakoties konkursa 2. kārtai, reflektants izstājas no vienotās uzņemšanas un zaudē iespēju iegūt studiju vietu.

12. jūlijs