Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Ziņas

Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē notiks Elektronikas olimpiāde

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 18. maijā plkst. 9.00 notiks «Starptautiskā studentu un skolēnu elektronikas olimpiāde 2018». Tai aicināti pieteikties elektronikas entuziasti – skolēni un studenti. Dalībnieki, kuri būs uzrādījuši labākos rezultātus, balvā saņems «Arduino» komplektus, bet galvenā balva – 1000 eiro vērts dators.

9. maijs

Fotogalerija: atjaunotā Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes muzeja atklāšana

Radio un telekomunikācijas vēstures interesentiem no jauna ir pieejams Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes  (ETF) muzejs – tas atjaunotā veidolā tika atklāts ETF, Āzenes ielā 12, 19. aprīlī.

21. aprīlis

RTU ETF muzejā varēs iepazīties ar radiotehnikas un telekomunikāciju vēsturi

Ceturtdien, 19. aprīlī, plkst. 11.00 tiks atklāts Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) muzejs, kurā būs aplūkojama telekomunikāciju aparatūra un radiouztvērēji, kas ražoti no 1925. līdz 1990. gadam. Muzejs atjaunots ar SIA «Latvijas Mobilais telefons» atbalstu un atradīsies RTU ETF, Āzenes ielā 12, 401. telpā. Muzeja atklāšanas rītā tajā viesojās LNT raidījums «900 sekundes».

19. aprīlis