Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Ziņas

RTU pievienojas Lielajai universitāšu hartai

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ir kļuvusi par Lielās universitāšu hartas (Magna Charta Universitatum) dalībnieci. Svinīgā hartas parakstīšana notika 18. septembrī Spānijā, Salamankas Universitātē. No RTU hartu parakstīja RTU attīstības prorektors Artūrs Zeps. 

21. septembris

Droni, vafeļu torņi, roboti, eksperimenti un Ū vitamīns RTU zinātnieku naktī

28. septembrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un zinātnieki aicina interesentus apmeklēt Zinātnieku nakts pasākumu RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā. Tur ikviens varēs sajust inženieri sevī, piedalīties eksperimentos, būvēt vafeļu torņus un izgatavot robotus. Būs iespēja ielūkoties RTU laboratorijās, apmeklēt RTU Dizaina fabriku un pārbaudīt savas zināšanas, atbildot uz āķīgiem jautājumiem. Zinātnieku nakts Ķīpsalā norisināsies no plkst. 18.00 līdz 22.00.

21. septembris

Starptautiskā konference RTUWO 18

Šajā semestrī, no  15. līdz 16. novembrim RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, notiks ikgadējā starptautiskā zinātniskā konference «RTUWO 2018 Advances in Wireless and Optical Communications», kas būs veltīta bezvadu un optisko sakaru nozares sasniegumiem un problemātikai.

18. septembris