Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Ziņas

RTU strauji kāpj, iekļūstot jaunās ekonomikas valstu labāko universitāšu TOP 200

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ievērojami pakāpusies vienas no pasaules prestižākajām reitingu aģentūrām «Times Higher Education» (THE) veidotajā jaunās ekonomikas valstu universitāšu reitingā «THE Emerging Economies University Rankigs 2019», ieņemot 196. vietu un kļūstot par augstāk novērtēto no reitingā iekļautajām Latvijas augstskolām.

16. janvāris

Ēnu dienā jaunieši RTU iepazīs inženierzinātņu noslēpumus

Ēnu dienā, kas notiks 13. februārī, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina 9.-12. klases skolēnus iepazīties ar zinātnieku ikdienas darbu un inženierzinātņu izaicinājumiem. Pieteikšanās Ēnu dienai notiek pasākuma mājaslapā. 

15. janvāris

Skolēnu darināto Ziemassvētku elektronisko dekoru konkursā godalgu iegūst RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēns

Noslēdzoties «Atklātajam Ziemassvētku elektronisko dekoru konkursam  2018», apbalvoti konkursa uzvarētāji, starp kuriem ir arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) audzēknis Artūrs Kovrigo. Viņš ar darbu «Pūce» iesācēju kategorijā ieguva trešo vietu. Konkursā piedalījās Latvijas un Lietuvas tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņi ar pašdarinātajiem Ziemassvētku dekoriem, un darbu izstāde līdz 10. janvārim bija apskatāma RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (ETF). 

11. janvāris