Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Ziņas

RTU pakāpjas par trim vietām «QS ECCA» reitingā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) «QS Emerging Europe and Central Asia (ECCA) 2020» reitingā ieņem 54. vietu, gada laikā pakāpjoties par trim vietām. ECCA ir Eiropas un Centrālāzijas reģionālais augstskolu reitings un pavisam tajā iekļautas 350 reģiona vadošās augstskolas. Reitinga rezultāti publiskoti 15. oktobrī.

15. oktobris

RTU pētnieku un «Erica Synths» radītais jaunais analogais sintezators strauji izpelnās starptautisku atzinību

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikācijas fakultātes (ETF) pētnieki kopā ar uzņēmumu «Erica Synths» radījuši jaunu radījuši jaunu analogo sintezatoru «SYNTRX», kas jau strauji ieguvis plašu starptautisku atzinību.

3. oktobris

RTU Karjeras centrs aicina studentus uz izglītojošiem pasākumiem psiholoģiskās veselības nedēļā

No 7. līdz 11. oktobrim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks psiholoģiskajai veselībai veltīta nedēļa, kuras laikā norisināsies izglītojošas lekcijas un nodarbības par dažādiem tematiem, kas saistīti ar emocionālo labsajūtu un tās priekšnosacījumiem. Informatīvie pasākumi, uz kuriem gaidīti RTU studenti, norisināsies pēcpusdienās RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē, Paula Valdena ielā 5 un Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12.

30. septembris
_