Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Ziņas

RTU aicina uzņēmumus piedalīties Karjeras dienā 2023

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uzņēmumus pieteikties lielākajam topošo profesionāļu karjeras pasākumam Latvijā – RTU Karjeras dienai, kas notiks 2023. gada 17. martā plkst. 10.00–16.00, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Tajā darba devējiem būs iespēja klātienē uzrunāt vairākus tūkstošus potenciālo darbinieku vai praktikantu no RTU, kā arī citām Latvijas augstākās izglītības iestādēm, kuru vidū ir studenti gan no Latvijas, gan citām valstīm.

25. novembris

RTU zinātnieki Sandis Spolītis un Raivis Žalubovskis kļūst par LZA korespondētājlocekļiem

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) profesors Sandis Spolītis un RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) asociētais profesors Raivis Žalubovskis kļuvuši par Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) korespondētājlocekļiem. 

25. novembris

RTU pārstāvji viesojas pilnsabiedrībā «BERERIX» un novērtē «Rail Baltica» Centrālā mezgla būvdarbu gaitu

Iepazīstoties ar paveikto un plānoto projekta «Rail Baltica» Centrālā mezgla būvdarbu procesā, 15. novembrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pārstāvji viesojās pilnsabiedrībā «BERERIX», ko veido būvniecības uzņēmumi «BESIX Group» (Beļģija), «Rizzani de Eccher» (Itālija) un «RERE Būve» (Latvija).

16. novembris