Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Ziņas

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, RTU lekcijas notiek attālināti

Reaģējot uz epidemioloģisko situāciju valstī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) studijas notiek tikai attālināti. Darbiniekiem, kuri atrodas RTU iekštelpās, obligāti jālieto sejas aizsargmaskas un jāievēro citi drošības pasākumi.

30. aprīlis

Maijā vairosim labsajūtu un prieku

No 1. līdz 31. maijam aicinām ikvienu Rīgas Tehniskās universitātes darbinieku, mācībspēku un studējošo parūpēties par savu labsajūtu un vairot dzīvesprieku. RTU Labsajūtas mēnesī mums visiem ir iespēja satikties virtuālā vidē, individuāli veikt dažādus uzdevumus un kopā atpūsties, izklaidēties un iegūt ikdienā nepieciešamo mundruma un prieka devu.

30. aprīlis

RTU absolventi jau pirmajos gados pēc augstskolas beigšanas nopelna uz pusi vairāk nekā vidējais nodarbinātais Latvijā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) absolventi divus gadus pēc RTU beigšanas nopelna par 56% vairāk, nekā vidējais nodarbinātais Latvijā. Šis ir augstākais absolventu ienākumu rādītājs salīdzinājumā ar citām daudznozaru universitātēm Latvijā, rāda Izglītības un zinātnes ministrijas 2019. gada augstskolu absolventu monitoringa dati. Tie apliecina, ka, studējot darba tirgū pieprasītās studiju programmās par valsts budžeta līdzekļiem, ir iespējams iegūt augsti kvalificētu un labi apmaksātu darbu.  

28. aprīlis
_