Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Ziņas

Notiks studentu zinātniski tehniskās konferences plenārsēde

Trešdien, 22. maijā, plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6 notiks RTU 60. studentu zinātniski tehniskās konferences plenārsēde. Tās laikā būs iespējams tikties ar vairākiem desmitiem studējošo, dzirdēt viņu darbu prezentācijas un detalizētus zinātnisko darbu izklāstus, un pētījumus, uzdot viņiem jautājumus, kā arī noslēgumā pievienoties apbalvošanas ceremonijā. Plenārsēdi un konferenci rīko RTU Studentu parlaments. 

17. maijs

RTU saņem dāvinājumā grāmatas par 5G tehnoloģijām

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU)  Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (ETF) no uzņēmuma «Rohde&Schwarz» saņēmusi vērtīgu dāvinājumu – grāmatas par radio elektronikas ķēžu mērījumiem un par 5G tehnoloģijām. 

15. maijs

Roboti sadala Latvijas čempionu laurus

292 ātrākie un spēcīgākie pašizgatavotie roboti no visas Baltijas 11. maijā pierūcināja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultāti, kur norisinājās 12. Latvijas Robotikas čempionāta piektais, noslēdzošais, posms. Cīņas arēnās, trasēs un labirintos tika noskaidroti 2018./2019. gada labākie robotu būvētāji 15 disciplīnās. 

13. maijs