Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte

Ziņas

SIA «Erica Synths» slavē sadarbību ar RTU jauna sintezatora izveidē

SIA «Erica Synths» Ziemassvētkos laidīs klajā jaunu analogo sintezatoru, kura izstrāde notikusi sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) pētniekiem. Lai arī neviens nav dzirdējis, kā tas skan, uz sintezatoru rindā stāv jau teju 300 mūziķi, tajā skaitā Žans Mišels Žārs, ziņo žurnāls «Dienas Bizness».

14. novembris

Noskaidroti «Elektronikas dienas» laureāti

Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (ETF) 9. novembrī norisinājās «Elektronikas diena», kuru rīkoja ETF studentu pašpārvalde, sadarbojoties ar Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociāciju (LETERA). Tajā piedalījās 150 jaunieši un skolotāji no visas Latvijas. Dienas gaitā tika noskaidroti labākie Latvijas jaunie elektroniķi.

12. novembris

RTU un RTU Inženierzinātņu vidusskolas pārstāvji iegūst godalgotas vietas studentu un skolēnu elektronikas olimpiādē

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem iegūstot visas godalgotās vietas studentu grupa un RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēniem – trīs no sešām godalgotajām vietām skolēnu grupās, 8. novembrī noslēdzās «Starptautiskajā studentu un skolēnu elektronikas olimpiādē 2019». Olimpiāde norisinājās RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (ETF) un to rīkoja RTU ETF studentu pašpārvalde. 

12. novembris
_