Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte
Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

Klajā nākusi EEF asociētā profesora Pētera Apses-Apsīša grāmata

2. oktobris

Lasītāju uzmanībai nodota Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un enerģētikas fakultātes Industriālās elektronikas un elektrotehnoloģiju katedras asociētā profesora un Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta vadošā pētnieka Pētera Apses-Apsīša grāmata «Elektriskais dzinulis».

«Šī grāmata, eseja vai sacerējums – nedefinējama rakstu darba forma – atspoguļo pārdomas par «lietām un procesiem» ap mums,» tā par grāmatu tās priekšvārdā saka autors.

Izdevumā apkopotas pārdomas par jautājumiem, kas saistīti ar izgudrojumiem, patentiem, izglītību, zinātni un pētniecību, vēsturi, vidi un daudziem citiem tematiem.

P. Apse-Apsītis ir inženierzinātņu doktors, eletrotehnoloģiju profesionālis ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi elektrotehnikā, elektronikā, IKT, automātikā, poligrāfijā, papīrražošanā un automobiļu tehnikā. Kopumā ir vadījis un realizējis vairāk nekā 300 dažādu iekārtu un sistēmu projektus, tajā skaitā arī starptautiskus. Vairāku patentu un vairāku desmitu zinātnisko publikāciju autors un līdzautors, Latvijas Zinātnes padomes eksperts, AS «Latvenergo» un Latvijas Zinātņu akadēmijas profesora Alfrēda Vītola vārdā nosauktās «Gada Balvas 2018» laureāts.

Apple produktiem grāmata ir pieejama Apple Books.

PDF formātā grāmata ir redzama un lejuplādējama GoogleDrive.

2. oktobris plkst. 11:32

Līdzīgi raksti