Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte
Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

EVAK sniegtās iespējas, dodoties studēt uz ārzemēm

4. novembris

Nacionālais veselības dienests (NVD) aicina jauniešus apmeklēt lekciju par Eiropas veselības apdrošināšanas kartes (EVAK) sniegtajām iespējām, dodoties studēt uz kādu no ES vai EEZ dalībvalstīm un Šveici. Lekcija norisināsies šī gada 14. novembrī plkst. 15.00 Rīgas Tehniskajā universitātē Ķīpsalas ielā 6 – 116. auditorijā.

Lekcijas laikā būs iespējams saņemt noderīgu informāciju par to, kas ir EVAK karte un, kā to izmantot, ja studiju laikā ārzemēs nepieciešama medicīniskā palīdzība. Pēc lekcijas jauniešiem būs iespēja aizpildīt EVAK pieteikuma anketu un EVAK karte tiks nosūtīta uz norādīto pasta adresi, vai saņemt informāciju, kā EVAK pieteikt savā E-veselības profilā E-veselības portālā: www.eveseliba.gov.lv.

Lekcijas laikā par EVAK un tā priekšrocībām klātienē pastāstīs NVD Starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja Andreta Līvena un Klientu apkalpošanas centra vadītāja Lāsma Matjuka.

Lai pieteiktos lekcijai, lūgums aizpildīt pieteikuma anketu.

4. novembris plkst. 13:12

Līdzīgi raksti