Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte
Parādīt izvēlni
Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

Ziņas

RTU studenti arī pavasara semestrī var pieteikties bezmaksas sporta nodarbībām

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura un koledžas līmeņa studenti aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt RTU piedāvātās sporta nodarbības, par tām norēķinoties ar virtuālo naudu. Kopumā katram pamatstudiju līmeņa studentam pavasara semestrī tiks piešķirti 100 eiro. Maģistrantūras un doktorantūras studenti saņems 10 eiro iepazīšanās summu, lai varētu izmēģināt RTU piedāvātās sportošanas iespējas.

23. janvāris

RTU zinātnieki rada videi draudzīgas energosistēmas

Par nozīmīgāko zinātnes sasniegumu lietišķajā zinātnē 2019. gadā Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) izraudzījusies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) zinātnieku izstrādāto jauno līdzstrāvas elektroapgādes sistēmu, kas ražošanas industrijai ļaus būtiski ietaupīt patērēto elektroenerģiju. Šī sistēma ir tikai viens no EEF Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūtā tapušajiem risinājumiem, kas ir kalpojis par iedvesmu jauniem elektromobilitātes pētniecības projektiem, mēģinot atrast veidu, kā elektroautomobiļi var kalpot ne tikai par braukšanas līdzekļiem, bet arī par enerģijas uzkrāšanas «stacijām», patērētājiem nodrošinot elektrību tad, kad tā tirgū ir dārga. 

21. janvāris

RTU aicina pieteikties atklātajam studiju kursam «Vides inženierzinātne»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts (VASSI) aicina līdz 24. februārim visus interesentus pieteikties atklātajam studiju kursam «Vides inženierzinātne» un piedāvā interaktīvā veidā pilnveidot zināšanas par vidi, klimatu, enerģijas un tehnoloģiju inovācijām Latvijā un pasaulē. Studiju kurss ir bez maksas.

21. janvāris
_