Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte
Parādīt izvēlni
Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

Ziņas

Jauno inženieru sacensībās «EBEC» uzvar «Joškina kaķis 2.0» un «Bēdīgi slavenais inženieris» 

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komandas «Joškina kaķis 2.0» un «Bēdīgi slavenais inženieris» uzvarējušas Eiropas jauno inženieru sacensību «EBEC» (European BEST Engineering Competition) pirmajā kārtā «EBEC Riga 2019», kas sestdien, 16. februārī, notika RTU. Abas komandas Latviju pārstāvēs reģionālajās «EBEC» sacensībās, kas notiks Zviedrijā, Upsalā. 

18. februāris

RTU Karjeras diena pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu un pirmo reizi būs starptautiska

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras diena, kas notiks 22. februārī, šogad pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu – 140 uzņēmumus, kas pārstāv 37 dažādas nozares. Pasākums pirmo reizi būs starptautisks, jo tur būs pārstāvēti arī Vācijas, Nīderlandes un Igaunijas uzņēmumi. Ņemot vērā iespaidīgo uzņēmumu klāstu, RTU studenti un citi interesenti, aicināti iepriekš sagatavoties, iepazīstot uzņēmumus, kuru pārstāvjus būs iespējams sastapt klātienē. 

18. februāris

Aļģu izmantošanas daudzās iespējas — RTU zinātnieku pētījumu objekts

Aļģes izmanto gan biodegvielas ražošanā, gan arī šajā procesā radušos blakusproduktu utilizācijā. Kā šos procesus apvienot vienā bioreaktorā — to pēta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta (VASS) zinātnieki Baiba Ieviņa un Krišs Spalviņš. Viņi par saviem pētījumu rezultātiem stāsta piektdienas, 15. februāra, Latvijas Radio 1 raidījumā «Zināmais nezināmajā».

15. februāris