Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte
Parādīt izvēlni
Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

Ziņas

RTU pārceļ studiju semestru termiņus

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ar rektora rīkojumu ir pārcēlusi pavasara semestra beigu termiņu līdz 14. augustam, savukārt jaunais studiju gads sāksies 14. septembrī. Šāds lēmums pieņemts, lai studentiem dotu iespēju kvalitatīvi izpildīt visus studiju uzdevumus un laboratorijas darbus, kas aizkavējušies, jo valstī Covid-19 saslimšanas dēļ ir noteikta ārkārtējā situācija.

7. aprīlis

RTU veicina industrijas iesaistīšanos pētniecības rezultātu komercializācijā

Rīgas Tehniskā universitātes (RTU) Dizaina fabrika aicina doktorantus, pēcdoktorantus un uzņēmumus sadarboties, veicinot pētījumu komercializāciju un zinātņietilpīgas uzņēmējdarbības attīstību.

7. aprīlis

Dzīve – izglītošanās mūža garumā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Siltuma inženierijas un tehnoloģijas katedras profesors Egīls Dzelzītis paralēli darbam universitātē un uzņēmuma «Lafipa» vadīšanai RTU doktorantūrā apgūst elektrotehnoloģiju datorvadību Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē. Viņš ir viens no žurnāla «Ir» publikācijas «Studenti, kuri neskaita gadus» varoņiem un savu izglītošanos mūža garumā uztver kā pašsaprotamu.

2. aprīlis
_