Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Dekāna vietniece mācību darbā

Alla ANOHINA-NAUMECA;

%E2%80%8B">

!! Veicinot Covid-19 drošības prasību ievērošanu, fakultāšu lietvedes nodrošinās studentu pieņemšanu klātienē vienu reizi nedēļā – piektdienās, 10:00-13:00. Pārējās dienās visi jautājumi tiks risināti, izmantojot elektronisko saziņu.

!! Studiju process (lekcijas, praktiskās nodarbības, laboratorijas darbi, pārbaudījumi un citi ar studiju procesu saistīti pasākumi) DITF tiek organizēts attālināti līdz izmaiņām ar Covid-19 pandēmiju saistītajos valsts ierobežojumos.

Vispārīgas prasības

• Atrodoties RTU telpās, studējošajiem obligāti jālieto sejas aizsargmaskas.
  • Atrodoties un pārvietojoties RTU koplietošanas telpās, visam RTU personālam obligāti jālieto sejas aizsargmaskas vai sejas vairogi, izņemot gadījumu, ja persona atrodas aiz caurspīdīga aizsargekrāna
  • Tu nedrīksti atrasties universitātē, ja tev ir paaugstināta temperatūra, akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes vai ja tev ir noteikta pašizolācija vai mājas karantīna.
  • Izvairies un novērs drūzmēšanos, kā arī ievēro 2 m fizisku distanci visur, kur vien tas ir iespējams.
  • Regulāri mazgā vai dezinficē rokas.
  • Ja klepo vai šķaudi, izmanto salveti vai šķaudi/klepo saliektā elkonī.
  • Centies izvairīties no iekārtu, darba priekšmetu un darba aprīkojuma, tai skaitā rakstāmpiederumu, nodošanas no viena cilvēka otram.
  • Regulāri iepazīsties ar informāciju ORTUS e-studiju kursos.
  • Izmanto RTU piešķirto e-pastu vai pāradresē ienākošās vēstules uz savu ikdienas e-pasta adresi
  • Ievēro Slimību profilakses un kontroles centra (https://www.spkc.gov.lv/lv/aktualitates-par-covid-19) un RTU ieteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mācību procesa organizēšanas resursi