Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Rudens semestrī studijas DITF sāksies attālināti

25. augusts
Līdz šim DITF mācību korpusi atradās netālu no Ķīpsalas, Sētas un Daugavgrīvas ielā, taču pirmoreiz fakultātes vēsturē tai uzbūvēta jaunu, īpaši DITF vajadzībām piemērota ēka Ķīpsalā. Turpinās ēkas iekārtošana.

Izvērtējot epidemioloģiskās situācijas riskus un ņemot vērā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) jaunās ēkas studentu pilsētiņā Ķīpsalā nepilnīgo materiāli tehnisko nodrošinājumu, studiju process 2021./2022. akadēmiskā studiju gada rudens semestrī tiks organizēts attālināti, nodrošinot nemainīgi augstu studiju kvalitāti.

Studentiem, kuri vēl nav ieguvuši Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, ir jāņem vērā, ka ne retāk kā vienu reizi mēnesī DITF domes sēdē tiks pārskatīta esošā situācija saistībā ar epidemioloģiskās drošības riskiem un/vai materiāli tehnisko nodrošinājumu fakultātes jaunajā ēkā un operatīvi var tikt veiktas izmaiņas studiju organizācijā, atgriežoties pie klātienes studijām. Personas ar testēšanas sertifikātu, kas apliecina pēdējo 48 stundu laikā veikta Covid-19 testa negatīvu rezultātu, varēs piedalīties studiju procesā klātienē tikai līdz 2021. gada 10. oktobrim. Tādēļ fakultātes administrācija aicina studējošos izmantot valsts sniegtās brīvi pieejamās vakcinēšanās iespējas. RTU arī piedāvā studentiem un darbiniekiem iespēju 31. augustā un 8. septembrī vakcinēties studentu pilsētiņā Ķīpsalā. Detalizēta informācija – iekšējās saziņas tīklā ORTUS.

Jaunajā akadēmiskajā gadā RTU nodarbībās klātienē varēs piedalīties vakcinēti vai Covid-19 pārslimojuši studenti ar spēkā esošu Covid-19 sertifikātu. Izvērtējot epidemioloģiskās situācijas riskus un studiju programmu specifiku, RTU organizēs atsevišķu studiju kursu daļēju vai pilnīgu norisi arī attālināti, nodrošinot nemainīgi augstu studiju kvalitāti, paredz kārtība, kā tiks organizētas epidemioloģiski drošas studijas RTU. Lēmumu par kursu norisi klātienē vai attālināti pieņems fakultāšu dekāni, reģionālo studiju un zinātnes centru direktori, Rīgas Biznesa skolas direktors. Studentiem informācija par studiju kursu norisi un izmaiņām tiks sniegta RTU iekšējās saziņas tīklā ORTUS e-studiju vidē. Papildu informācija.

Svinot DITF 60. jubileju, fakultāte tikusi pie jaunas un mūsdienīgas ēkas RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, Zundas krastmalā 10, pievienojoties sešām inženierzinātņu fakultātēm, kas jau ir izvietotas Ķīpsalā. Līdz šim DITF mācību korpusi atradās netālu no Ķīpsalas, Sētas un Daugavgrīvas ielā, taču pirmoreiz fakultātes vēsturē tai uzbūvēta jauna, īpaši DITF vajadzībām piemērota ēka. Tajā ir ne tikai auditoriju telpas un laboratorijas, kur strādāt studentiem un zinātniekiem, bet arī koplietošanas auditoriju centrs, kur notiks lekcijas, konferences un citi pasākumi, kas pulcēs lielu dalībnieku skaitu. Turpinās ēkas iekārtošana.

25. augusts plkst. 9:28

Līdzīgi raksti