Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Sudijas DITF līdz pavasara semestra beigām turpinās attālināti

28. februāris
Līdz šim DITF mācību korpusi atradās netālu no Ķīpsalas, Sētas un Daugavgrīvas ielā, taču pirmoreiz fakultātes vēsturē tai uzbūvēta jaunu, īpaši DITF vajadzībām piemērota ēka Ķīpsalā. Turpinās ēkas iekārtošana.

Izvērtējot epidemioloģiskās situācijas riskus un ņemot vērā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) jaunās ēkas studentu pilsētiņā Ķīpsalā nepilnīgo materiāli tehnisko nodrošinājumu, studiju process 2021./2022. akadēmiskā studiju gada tiks organizēts attālināti, nodrošinot nemainīgi augstu studiju kvalitāti.

Atbilstoši dekāna rīkojumam DITF līdz pavasara semestra beigām turpinās strādāt attālināti.

Jaunajā akadēmiskajā gadā RTU nodarbībās klātienē varēs piedalīties vakcinēti vai Covid-19 pārslimojuši studenti ar spēkā esošu Covid-19 sertifikātu. Izvērtējot epidemioloģiskās situācijas riskus un studiju programmu specifiku, RTU organizēs atsevišķu studiju kursu daļēju vai pilnīgu norisi arī attālināti, nodrošinot nemainīgi augstu studiju kvalitāti, paredz kārtība, kā tiks organizētas epidemioloģiski drošas studijas RTU. Lēmumu par kursu norisi klātienē vai attālināti pieņems fakultāšu dekāni, reģionālo studiju un zinātnes centru direktori, Rīgas Biznesa skolas direktors. Studentiem informācija par studiju kursu norisi un izmaiņām tiks sniegta RTU iekšējās saziņas tīklā ORTUS e-studiju vidē. Papildu informācija.

Svinot DITF 60. jubileju, fakultāte tikusi pie jaunas un mūsdienīgas ēkas RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, Zundas krastmalā 10, pievienojoties sešām inženierzinātņu fakultātēm, kas jau ir izvietotas Ķīpsalā. Līdz šim DITF mācību korpusi atradās netālu no Ķīpsalas, Sētas un Daugavgrīvas ielā, taču pirmoreiz fakultātes vēsturē tai uzbūvēta jauna, īpaši DITF vajadzībām piemērota ēka. Tajā ir ne tikai auditoriju telpas un laboratorijas, kur strādāt studentiem un zinātniekiem, bet arī koplietošanas auditoriju centrs, kur notiks lekcijas, konferences un citi pasākumi, kas pulcēs lielu dalībnieku skaitu. Turpinās ēkas iekārtošana.

28. februāris plkst. 9:28

Līdzīgi raksti