Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

RTU studijas un darbs līdz 15. novembrim notiek tikai attālināti

21. oktobris, 2021
.
.
Foto: Pixabay.com

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), sākot no 21. oktobra līdz 15. novembrim, studijas un darbs notiek attālināti, kā to paredz Ministru kabineta rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Covid-19 pandēmijas dēļ. Klātienes pasākumu rīkošana līdz 15. novembrim RTU telpās ir aizliegta.

Studijas – tikai attālināti

Lekcijas, konsultācijas, studiju darbu aizstāvēšana, kā arī citas ar studijām saistītās aktivitātes valdības noteiktajā laikā RTU tiek īstenotas tikai attālināti. Savukārt nodarbības, kuras nav iespējams nodrošināt attālināti, piemēram, inženierzinātņu studentiem tik svarīgos laboratorijas darbus, ir iecerēts pārcelt uz semestra beigām.  

Studiju materiālus studenti var atrast RTU iekšējā saziņas vidē ORTUS. 

Zinātniskā bibliotēka – slēgta

RTU Zinātniskā bibliotēka līdz 15. novembrim klātienes apmeklētājiem ir slēgta, taču ir iespējams izmantot e-resursus ORTUS vai bibliotēkas mājaslapā.

Konsultācijas par e-resursu izmantošanu iespējams saņemt no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 10.00–16.00, zvanot 29980311, 27837518, 28399196 vai rakstot .

Sporta nodarbības pārtrauktas, atsevišķas notiks attālināti

RTU Sporta centrs līdz 15. novembrim ir atcēlis visas klātienes sporta nodarbības iekštelpās, un RTU trenažieru zāle ir apmeklētājiem slēgta. Atsevišķas sporta nodarbības un komandu treniņi tiks organizēti attālināti. Šajā laikā slēgts arī Ķīpsalas peldbaseins.

Tā kā patlaban nav iespējams nodrošināt daļas sporta veidu norisi, studentiem, kuri izvēlējušies brīvās izvēles priekšmetu jeb C daļas kursu «Sports», tiek piedāvāts turpināt vai pabeigt kursu kādā sporta veidā, kas tiek nodrošināts attālināti. 

«theLAB» strādā attālināti, pieņem pasūtījumus

Ierobežojumu dēļ attālināti atkal strādā arī RTU Dizaina fabrikas atvērta tipa darbnīca«theLAB», kur studentiem, darbiniekiem un zinātniekiem ir iespēja materializēt savus izgudrojumus, izmantojot 3D printēšanas, lāzergriešanas un gravēšanas, ploterēšanas, lielformāta drukas un citu palīgrīku sniegtās tehnoloģiskās iespējas. Lai pieteiktos «theLAB» pakalpojumiem, interesenti aicināti aizpildīt anketu, augšuplādēt failus un pēc individuālas vienošanās saņemt savu pasūtījumu Ķīpsalas ielā 6. 

Informācija par «theLAB» iespējām un palīdzība failu sagatavošanā atrodama šeit. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar darbnīcu, rakstot e-pastu uz .

Darbinieki strādā attālināti

RTU darbinieki strādā attālināti, izņemot, ja tas nav iespējams darba specifikas dēļ. Klātienē RTU telpās izņēmuma kārtā drīkst uzturēties tikai tie darbinieki, kuri nodrošina kritiskās infrastruktūras, piemēram, datortīklu vai apkures procesu uzturēšanu un nepārtrauktību. 

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

21. oktobris, 2021 plkst. 14:44

Līdzīgi raksti

Jaunumi