Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

RTU DITF studenti aicināti piedalīties konkursā

11. oktobris

RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) studenti aicināti piedalīties konkursā un izstrādāt bakalaura vai maģistra darbus starptautiskā projektā EPIC.

Konkursa rezultātā četriem RTU DITF studentiem būs iespēja  savu bakalaura vai maģistra darba izstrādāt par kādu no EPIC projektā iesaistīta uzņēmuma piedāvātu problēmu, kopā ar starptautiskiem partneriem meklējot tai labāko risinājumu.

Vairāk par EPIC projektu var uzzināt tā mājaslapā un, noskatoties projekta videoklipu.

Studenti, piedaloties šajā projektā iegūs pieredzi, izstrādājot risinājumu kādai konkrēta uzņēmuma problēmai, izpratni par darbu starptautiskās komandās, paplašinās savu sociālo kontaktu tīklu un varēs dalīties zināšanās ar citu augstskolu studentiem un pasniedzējiem.

Projektam var pieteikties studenti, kuri 2018./19. studiju gada pavasara semestrī  izstrādās un ir paredzējuši aizstāvēt bakalaura vai maģistra darbu, labi pārvalda angļu valodu un vēlas darboties starptautiskā komandā.

Studenti, kuri vēlas piedalīties projektā, aicināti pieteikties, līdz  2018. gada 18. oktobrim sūtot e-pastu  ar virsrakstu «Pieteikšanās EPIC projektam» uz adresi un norādot savu vārdu, uzvārdu, studenta apliecības numuru un kontaktinformāciju.

Var pieteikties arī kopā ar uzņēmumu, kuram gribat izstrādāt darbu (nepieciešams uzņēmuma pieteikums). Priekšroka tiks dota tiem studentiem, kuri pieteiksies kopā ar uzņēmumu.

Sīkāku informāciju par projektu un studentu līdzdalību tajā varēs iegūt 2018. gada 11. oktobrī  plkst. 17.00 RTU DITF telpās, Rīgā, Daugavgrīvas 2-548.

11. oktobris plkst. 9:39

Līdzīgi raksti