Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

RTU aicina uzņēmumus piedalīties Karjeras dienā 2023

25. novembris, 2022
.
.
.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uzņēmumus pieteikties lielākajam topošo profesionāļu karjeras pasākumam Latvijā – RTU Karjeras dienai, kas notiks 2023. gada 17. martā plkst. 10.00–16.00, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Tajā darba devējiem būs iespēja klātienē uzrunāt vairākus tūkstošus potenciālo darbinieku vai praktikantu no RTU, kā arī citām Latvijas augstākās izglītības iestādēm, kuru vidū ir studenti gan no Latvijas, gan citām valstīm.

RTU Karjeras diena ir lielākais studentu karjeras un prakses jautājumiem veltītais pasākums Latvijā, kas notiks jau 20  reizi, tāpēc tiek plānota īpaša pasākuma programmu. Karjeras diena ik gadu pulcē plašu dažādu nozaru uzņēmumu klāstu. Uzņēmumi stendos apmeklētājus varēs ne vien iepazīstināt ar darba vai prakses iespējām, dažādiem pasākumiem, bet arī piedāvāt daudzpusīgas aktivitātes – konkursus, testus, kā arī sniegt konsultācijas.

RTU Karjeras centrs uzņēmējiem piedāvā iespējas iepazīstināt ar sevi arī pirms Karjeras dienas, piemēram, rīkojot konkursu vai informējot, kādas iespējas stendā tas studentiem piedāvās. Karjeras dienā aicināti piedalīties visu Latvijas augstskolu studenti un citi interesenti.

RTU Karjeras diena norisināsies 2023. gada 17. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8. Uzņēmumiem nepieciešams reģistrēt dalību pasākumā, aizpildot reģistrācijas anketu. Pēc tam RTU Karjeras centrs sazināsies ar uzņēmumu pārstāvjiem par tālāko darbību, lai veiksmīgi varētu piedalīties pasākumā. Studentiem un citiem interesentiem dalība pasākumā ir bez maksas.

Ar Karjeras dienas sadarbības piedāvājumu iespējams iepazīties šeit.

Dažādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā uzņēmumi ir aicināti sazināties ar RTU Karjeras centru  vai +371 67089025

RTU Karjeras dienas informācijai var sekot līdzi arī Facebook un mājaslapā.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

25. novembris, 2022 plkst. 18:00

Līdzīgi raksti

Jaunumi