Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Atklājiet savas iespējas programmatūras testēšanā!

13. septembris, 2018
.
.

DITF Lietišķo datorzinātņu katedra sadarbībā ar industrijas partneriem aicina RTU studentus pieteikties diviem brīvās izvēles kursiem programmatūras testēšanā. Kurss DPI733 “Programmatūras funkcionālās testēšanas pamati” iepazīstina ar manuālās testēšanas speciālista darbu, to vadīs speciālists no vadošā uzņēmuma Austrumu un Centrālajā Eiropā A1QA (QA Academy). Kursa sākums 25. septembrī. Kurss DPI735 “Programmatūras funkcionālās testēšanas automatizācijas pamati” iepazīstina ar automatizētas testēšanas speciālista darbu, to vadīs speciālisti no Latvijas vadošā uzņēmuma Accenture Latvia. Kursa sākums 2019.g. pavasara semestrī.

DPI733 “Programmatūras funkcionālās testēšanas pamati” vadīs speciālists no vadošā uzņēmuma Austrumu un Centrālajā Eiropā A1QA. Apmācības notiks angļu valodā. Studiju kursa ilgums ir divi mēneši. Kursa sākums 2018.g. rudens semestrī ir paredzēts 25. septembrī. Kursa mērķis ir iepazīstināt ar programmatūras testētāja profesiju. Tas ir orientēts uz manuālo funkcionālo testēšanu un tādiem tās aspektiem kā defektu izolācija, izpēte un paziņošana (izskatīts defektu noteikšanas dzīvescikls), testēšanas dokumentācijas izveide un uzturēšana. Pēc kursa pabeigšanas Jūs būsiet apguvuši tipisku defektu meklēšanu un to izolāciju, spēsiet realizēt testēšanas stratēģiju, izveidot testēšanas dokumentāciju, paziņot testu rezultātus, kā arī būsiet apguvuši iemaņas darbā ar JIRA. Pirmās divas nodarbības notiks klātienē, pēc tam nodarbības tiks organizētas tīmekļsemināra veidā. Visiem RTU studentiem kurss ir bezmaksas, neskatoties uz jau iegūtu kredītpunktu skaitu. DITF studenti var pieteikties kursam savā dekanātā. Citu fakultāšu studenti var pieteikties RTU Tālākizglītības nodaļā, pirms tam sazinoties ar atbildīgo par priekšmetu Ēriku Nazaruku .

DPI735 “Programmatūras funkcionālās testēšanas automatizācijas pamati” vadīs speciālisti no Latvijas vadošā uzņēmuma Accenture Latvia. Kurss sākums ir ieplānots 2019.g. pavasara semestrī. Kursa mērķis ir attīstīt studentu kompetenci programmatūras testēšanas automatizācijas organizēšanā projekta līmenī, tai skaitā prasmi novērtēt testēšanas automatizācijas nepieciešamību projektā, prasmi pamatot un izvēlēties testēšanas stratēģiju projektā, prasmi izvēlēties testēšanas automatizācijas rīkus un izveidot testēšanas automatizācijas sistēmu un pamata prasmes lietojumprogrammu back-end un front-end automatizētā testēšanā, izmantojot Java, JUnit, Selenium un Cucumber iespējas. Nodarbības notiks klātienē. DITF studenti var paspēt pieteikties kursam līdz 14. septembrim. Papildus informācija: .

Studentiem, kas izvēlēsies abus kursus pēc kārtas, būs pilns priekštats par testētāja profesiju un industrijas prasībām jaunākajiem manuālās un automatizētas testēšanas speciālistiem.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

13. septembris, 2018 plkst. 19:42

Līdzīgi raksti

Jaunumi