Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Piesakoties studijām RTU, reflektanti iegūs e-parakstu un studiju līgumus varēs parakstīt elektroniski

25. jūnijs, 2019
.
.
Foto: pixabay.com

Otrdien, 25. jūnijā, vienotajā valsts un pašvaldību portālā Latvija.lv sākas elektroniskā reģistrēšanās bakalaura un 1. līmeņa (koledžas) studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU). Šogad RTU reflektantiem būs iespēja paralēli reģistrācijai studijām bez maksas iegūt arī eParaksts mobile, lai, uzsākot studijas RTU, studiju līgumus varētu parakstīt ar drošu elektronisko parakstu. RTU ir pirmā Latvijas augstākās izglītības iestāde, kuras studenti dokumentus parakstīs elektroniski.

Elektroniskā pieteikšanās studijām turpināsies līdz 9. jūlijam. Pēc studiju pieteikuma aizpildīšanas elektroniski reflektantam no 2. līdz 9. jūlijam būs personiski jāierodas RTU uzņemšanas punktā, Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, jāuzrāda nepieciešamie dokumenti un jāapstiprina pieteikums.

Turpat paralēli pieteikšanās procesam RTU potenciālajiem studentiem būs iespēja iegūt arī eParaksts mobile. Tā ir bezmaksas mobilā lietotne, kas personas identitāti ar juridisku spēku apliecina digitālajā vidē. Šādu iespēju sadarbībā ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centru saviem topošajiem studentiem RTU piedāvā, apliecinot savu līderību digitālo tehnoloģiju jomā. 

RTU jaunajiem studentiem, kuri to vēlēsies, būs iespēja ar drošu elektronisko parakstu parakstīt studiju līgumus, savukārt studiju procesā būs iespējams elektroniski parakstīt dažādus dokumentus un iesniegumus. Tāpat ar e-parakstu varēs izveidot savu oficiālo e-adresi un slēgt līgumus ar pakalpojumu sniedzējiem. 

Lai ietaupītu laiku, reflektantiem ieteicams jau laikus, pirms ierašanās Ķīpsalā, uzsākt pieteikšanās procesu e-parakstam vietnē eparaksts.lv. Piesakoties internetā, jānorāda, ka līgumu parakstīs klātienē. Savukārt, reģistrējoties studijām Ķīpsalā no 2. līdz 9. jūlijam, e-paraksta komanda ikvienam klientam sniegs konsultācijas un palīdzēs pabeigt pieteikšanos eParaksts mobile. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte) un internetbankas piekļuves dati. 

RTU jaunajā studiju gadā vēl bez elektroniskā paraksta piedāvā citus jauninājumus – divas jaunas studiju programmas – bakalaura programmu «Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas» un maģistra akadēmisko studiju programmu «E-studiju tehnoloģijas».

Informāciju par uzņemšanu un studiju iespējām RTU var uzzināt interneta sociālās saziņas tīklā WhatsApp, rakstot uz numuru 28005535. Šis numurs darbojas arī kā mobilais telefons saziņai ar RTU Uzņemšanas komisiju. 

Latvija.lv

Uzņemšana RTU.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

25. jūnijs, 2019 plkst. 16:00

Līdzīgi raksti

Ziņas

_