Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Līdz 28. februārim RTU studijas notiek attālināti

21. janvāris, 2022
.
.
Foto: Pixabay.com

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ārkārtējās situācijas laikā, sākot no 31. janvāra līdz 28. februārim, studiju process tiks organizēts pamatā attālināti. Universitāte turpina darboties «zaļajā» režīmā, tāpēc personām, kuras ierodas RTU, ir jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, kā arī tiek rekomendēts lietot FFP2 respiratorus. 

Attālināti notiks teorētisko studiju kursu apgūšana, taču nodarbības, piemēram, laboratorijas darbus, kuru norisi nav iespējams nodrošināt attālināti, taču kuri inženierzinātņu studijās ir ļoti nozīmīgi, ir nolemts pārcelt uz vēlāku laiku 2021./2022. akadēmiskā gada pavasara semestrī.

Nosacījumi par epidemioloģiskās drošības noteikumu ievērošanu, ja personas ierodas universitātes telpās, pamatā paliek līdzšinējie – studentiem un darbiniekiem ir jāuzrāda studenta vai darbinieka apliecība ar RTU izsniegtu hologrāfisko uzlīmi vai derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošs dokuments, transportlīdzekļa vadītāja apliecība vai studenta apliecība sertifikāta verifikācijai. Savukārt RTU apmeklētājiem jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments vai transportlīdzekļa vadītāja. 

Atrodoties RTU telpās, studējošajiem, darbiniekiem un apmeklētājiem ir pareizi jālieto mutes un deguna aizsegs, un RTU rekomendē lietot FFP2 respiratorus.

Tāpat ir jāievēro divu metru distance, kā arī visi citi epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

21. janvāris, 2022 plkst. 18:09

Līdzīgi raksti

Jaunumi