Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Datorzinātnēs un informācijas tehnoloģijas doktora studijas

4. jūlijs

Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte aicina iegūt doktora grādu datorzinātnes un informācijas tehnoloģijā vai matemātikā.

Studiju pamatā ir disertācijas sagatavošana par izvēlētu tēmu. Daži aktuālie pētījuma virzieni ir:

• digitālā transformācija un kiberdrošība,
  • mašīnmācīšanas un intelektiskās sistēmas,
  • datorredze, robotika un sensoru sistēmas.

Promocijas darba sagatavošana notiek fakultātes profesoru vadībā. Lai uzsāktu studijas, pretendents saskaņot pētījuma virzienu ar zinātnisko vadītāju.

Studiju programmā ir 10 valsts budžeta finansētas studiju vietas. Studējošie konkursa kārtībā saņem stipendiju un RTU doktorantūras grantus. Studējošie tiek iesaistīti zinātniskās un praktiskās ievirzes pētījumos.

Uzņemšana notiek 2022. gada jūlijā un augustā.

Jautājumi un precizējumi: Jānis Grabis, 28335881, , studiju programmas direktors

4. jūlijs plkst. 11:56

Līdzīgi raksti