Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Aicina studentus un mācībspēkus uz «Huawei» jaunāko tehnoloģiju izbraukuma izstādi

7. septembris, 2021
.
.
Foto: pixabay.com

Piektdien, 10. septembrī, no plkst. 9.00 līdz 17.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu pilsētiņā Ķīpsalā interesenti varēs iepazīties ar jaunākajām «Huawei» tehnoloģijām un izmēģināt tās.

Izbraukuma izstādi rīko «Huawei Technologies Latvija» sadarbībā ar RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultāti. Tā tiks svinīgi atklāta plkst. 11.00, taču interesentiem tā durvis vērs jau ātrāk. Lai ievērotu epidemioloģiskās prasības un izstādes apmeklējums būtu visiem ērts un drošs, organizatori aicina apmeklētājus iepriekš pieteikties un izvēlēties sev ērtu apmeklējuma laiku, rakstot uz m%C2%A0">

Īpaši aprīkotā izstāde «uz riteņiem» piektdien atradīsies Ķīpsalā, Āzenes ielā 12.

Tajā būs iespēja iepazīt jaunākos «Huawei» 5G, mākslīgā intelekta, mākoņdatošanas un citu tehnoloģiju risinājumus, kas šobrīd tiek realizēti un nākotnē ietekmēs biznesu, uzlabos dažādu tautsaimniecības nozaru efektivitāti, mainīs ierasto komunikāciju. Piemēram, izstādē varēs izzināt un izmēģināt tehnoloģiju, kas, pateicoties 5G iespējām, digitalizē kalnrūpniecības un izrakteņu ieguves procesu, padarot to cilvēku veselībai drošāku. Arī citu tehnoloģisko risinājumu dotās iespējas apmeklētāji varēs izmēģināt paši, jo izstādē tiks demonstrēti dažādi «use case». 

Izstādē varēs satikt arī ekspertus, ar kuriem sīkāk pārrunāt gaidāmās tehnoloģiju tendences tirgū, jaunākos risinājumus, pakalpojumus, jaunas iespējas nozarēm, lietošanas piemērus un biznesa izaugsmes perspektīvas.

Apmeklējot izstādi, pie ieejas būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts vai negatīvs Covid-19 testa rezultātu, kā arī personu apliecinošu dokumentu.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

7. septembris, 2021 plkst. 15:21

Līdzīgi raksti

Jaunumi