Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Aicina studentus pieteikties ikgadējai RTU Studentu zinātniski tehniskajai konferencei

8. marts
.
.

Līdz 24. martam studenti aicināti pieteikties dalībai Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 62. Studentu zinātniski tehniskajā konferencē. Tā notiks attālināti no 26. līdz 30. aprīlim.

No 8. marta studenti, kuri vēlas piedalīties konferencē, var pieteikties pie savas fakultātes sekcijas vadītāja – papildu informācija. Gadījumos, kad nav īsti skaidrs, kuru sekciju izvēlēties, aicinām sazināties ar darba vadītāju. Neskaidrību gadījumā vai papildu informācijas iegūšanai, iespējams sazināties arī elektroniski, rakstot m  

Piesakoties dalībai konferencē, jānorāda informācija par sevi: vārds un uzvārds, studiju līmenis, kontaktinformācija, darba nosaukums un vadītājs. Savukārt līdz 18. aprīlim studentiem jāievieto darbu tēzes ORTUS vidē un jānosūtu tās sekcijas vadītājiem. 

RTU Studentu zinātniski tehniskā konference daudziem studentiem ir pirmā iespēja prezentēt savu zinātnisko darbību plašākai sabiedrībai, kā arī tikt pie pirmās publikācijas, pēc konferences savu darbu iesniedzot publicēšanai kādā no RTU žurnāliem. Konferencē darbs tiek organizēts sekciju sēdēs, kurās tematiski pārstāvētas deviņas RTU fakultātes. 

Konferenci rīko RTU Studentu parlaments sadarbībā ar fakultātēm. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, šogad gan konference, gan svinīgā plenārsēde notiks attālināti. Svinīgā plenārsēde, kurā piedalīsies katras sekcijas labāko darbu autori, notiks 31. maijā.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

8. marts plkst. 13:14

Līdzīgi raksti

Jaunumi