Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

ZIBIT noslēguma darbu stipendiju konkurss

1. jūlijs

SIA "Tieto Latvia" (TietoEVRY grupas uzņēmums) un Accenture Latvijas filiāle sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina konkursu “ZIBIT 2020” noslēguma darbu stipendiju piešķiršanai ar mērķi materiāli atbalstīt un novērtēt Latvijas augstākās izglītības iestāžu datorikas studentus un veicināt datorikas nozares studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Stipendiju konkursam pretendentus var izvirzīt jebkura Latvijā akreditēta augstākās izglītības iestāde, kurā tiek sagatavoti datorikas nozares studenti. Katra izglītības iestāde konkursam var izvirzīt 1, 2 vai 3 bakalaura darbu autorus un 1, 2 vai 3 maģistra darbu autorus, kuri 2019./2020. studiju gadā izstrādājuši un aizstāvējuši interesantākos un inovatīvākos noslēguma darbus datorikas nozarē.

Šogad pirmo reizi arī studenti paši var pieteikties. Konkursā var pieteikties arī jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes datorikas un informāciju tehnoloģiju nozares studenti, kuri 2019./2020. studiju gadā izstrādājuši un aizstāvējuši interesantu un inovatīvu noslēguma darbu datorikas un informācijas tehnoloģiju nozarē un saņēmuši vismaz 9 balles.

Lai pieteiktu noslēguma darbu autorus konkursam, Jūsu izglītības iestādes izglītības iestādes pārstāvim jāaugšupielādē izvirzītie darbi (.pdf formātā) kopā ar vismaz vienu recenziju par katru darbu, jāaugšupielādē video, kurā darba autors iepazīstina ar sevi un īsumā pastāsta par savu darbu (maksimālais video garums – 1 minūte), un jāaizpilda dati par pretendentiem un darbu vadītājiem konkursa elektroniskajā pieteikuma anketā (iepriekš gūstot šo personu piekrišanu par viņu datu nodošanu mums konkursa vērtēšanas procesam) līdz 2020. gada 19. jūlijam (ieskaitot) ŠEIT.

Lai darba autors pats pieteiktos šim konkursam, studentam jāaugšupielādē savs noslēguma darbs (.pdf formātā) kopā ar vismaz vienu recenziju par darbu, jāaugšupielādē video, kurā darba autors iepazīstina ar sevi un īsumā pastāsta par savu darbu (maksimālais video garums – 1 minūte), un jāaizpilda dati par sevi un darbu vadītāju RTU Attīstības fonda mājaslapas sadaļā „ZIBIT 2020” noslēguma darbu stipendiju konkurss” vai ŠEIT līdz 2019. gada 19. jūlijam (ieskaitot).

Sešu labāko noslēguma darbu vadītāji saņems balvas 600 EUR apmērā.

Kopējais stipendiju un balvu fonds ir 9650 EUR.

Vairāk informācijas un pieteikšanās galvenajā konkursa lapā

Kārtība ZIBIT noslēguma darbu stipendiju piešķiršanai

Raksta pielikumi

1. jūlijs plkst. 14:17