Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte aicina uz «MSC Shared Service Center» vieslekcijām

22. oktobris

Novembrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē notiks uzņēmuma «MSC Shared Service Center» vieslekcijas.

Vieslekciju mērķauditorija ir Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) «Logistics and Supply Chain Management» 2. kursa maģistrantūras studenti un «Finanšu inženierijas» 1. un 3. kursu studenti. Tā kā vieslekcijas ir atvērtas, tās var apmeklēt arī citu kursu studenti.

5. novembrī uz vieslekcijām īpaši tiek aicināti DITF «Finanšu inženierijas» studenti. Plkst. 14.20-15.30 plānota lekcija «Shipping Industry and MSC», bet plkst. 15.40-16.30 lekcija «Finance in Shipping». Abu lekciju darba valoda ir latviešu. Tās notiks 220. telpā. Savukārt 19. novembrī 220. telpā plkst. 14.30-15.30 notiks lekcija «Power Bi Basic», kam plkst.15.40-16.30 sekos lekcija «IT security». Arī šīs lekcijas īpaši domātas «Finanšu inženierijas» studentiem un notiks gan latviešu, gan angļu valodā.

Lekciju programma

«Logistics and Supply Chain Management» studenti uz «MSC Shared Service Center» vieslekcijām tiek aicināti 11. novembrī Sētas ielā 1, 412. telpā. Plkst. 12.30-13.30 notiks lekcija «Shipping Industry and MSC & Finance in Shipping», plkst. 13.35-14.05 lekcija «Customer Service», bet plkst. 16.30-17.30 - «Power Bi Basic». Visu vieslekciju darba valoda būs angļu. «MSC Shared Service Center» darbojas jūras pārvadājumu jomā, uzņēmums ir daļa no pasaules vadošās konteineru pārvadājumu uzņēmuma «MSC Mediterranean Shipping Company S.A.».

Lekciju programma

Ziņas